Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidla teploty


Pepanjede

Recommended Posts

Muzete mi, prosim, nekdo vysvetlit, podle ktereho tep. cidla ECU ridi chod motoru (zapalovani, vstrik paliva, etc.)? 

jedna se o peugeot 206, 1.1 44 kW, 2004 (TU1JP) VF32SHFXU44033065

 

Kdyz odpojim teplotni cidlo (zelene, dva piny), tak teplota na budiku vyleti do maxima a ihned sepne sahara, ted jsem ovsem zjistil, ze na hlave valcu, se nachazi dalsi cidlo (zapojen pouze jeden pin), k cemu toto cidlo slouzi? Nasel jsem na netu fotky, ktere jsou totozne s mim motorem, takze je prikladam,...

 

156abo8.gif1zqpowx.gif

Upraveno uživatelem Pepanjede
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem na netu nasel to cidlo co je umistene ve hlave motoru (v service boxu ho nemohu vubec najit). Akorat nechapu jeho funkci, viz pouze jeden vyvod. Pise se, ze ma spinaci teplotu 118 °C,... takze funkce je takova, ze pri teto teplote se odpor cidla snizi na "minimum" = ukostri se, ECU vi, ze motor je prehraty??? V tomto pripade to je pouze cidlo, ktere zabranuje poskozeni (uvareni) motoru,...

 

FAE-35290.jpg

Upraveno uživatelem Pepanjede
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Mám stejny problem za studena auto škube ale jak se to trošku ohreje tak to sice jede bez škubání ale pak se mi zda že je auto jako by pridušený nema to žadný výkon  , vstrik se menil  uz 4  azadna zmena už me napada jen čidla nebo čerpadlo už nevim dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...