Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výparník klimatizace


Mick84

Recommended Posts

Ahoj všem,

 

mám dotaz, u Partnera 1,6HDI 75 mi ucházela klima, byl jsem u mechanika a ten zjistil že je špatný výparník klimatizace a řekl mi že cena originálu je 9000, ale že mi ho sehnal za 6000 tisíc.

Je to realná cena? Máte někdo zkušenosti kolik s výměnou? Když jsem se díval na netu tak jsem viděl cenové rozpětí od 2000-14000kč ale vůbec nevím jaký je v nich rozdíl. Předem dík za zkušenosti a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle serboxu není výparník uveden jako samostatný díl, takže ani nezjistím jeho cenu, výparník je u tvého VIN jen součástí skříně klimatizace za cenu 26 tisíc korun :mrk

 

po zapnutí klimy se roztočí kompresor klimatizace--ten by mohl být příčinou změny zvuku motoru (včetně jeho pohonu--řemen,kladky atd.),normálně se zvuk motoru při zapnuté klimatizaci nezmění, někomu klesnou otáčky volnoběhu,ale hned se to upraví do normálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ještě v rychlosti mrknul na Kelly a výparníky tam podle typu motoru "9HW" mají, ale vše pro starší ročníky. Jen bádám, co ten mechoš, kde našel :myslim

 

Pokud mrknu bez vinka, jen podle modelu a typu motoru, tak mi to výparník najde:

post-1103-0-82633500-1434359501_thumb.jp

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ještě v rychlosti mrknul na Kelly a výparníky tam podle typu motoru "9HW" mají, ale vše pro starší ročníky. Jen bádám, co ten mechoš, kde našel :myslim

 

Pokud mrknu bez vinka, jen podle modelu a typu motoru, tak mi to výparník najde:

Ale cena tam není že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo:

00006444B9 ODPAŘ NÁDOB 14 693,46 CZK   17 779,09 CZK 
00006444F2 ODPAŘ NÁDOB 8 866,21 CZK   10 728,11 CZK 
 
Každopádně druhovýroba začíná pod 2tis :myslim
Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam se take, ted menim chladic klimy u auta Partnera tepee 3 roky stareho se 183 000km. Prokorodovane 4dirky v chladici.

U 605 jsem mel chladic z druhovyroby 5let a drzel bez problemu.

Obecne se zivotnost vsech dilu zkracuje a cena celku zas tak zavratne neklesa!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...