Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHUMELÍÍÍÍÍÍÍ


Guest minimaxa

Recommended Posts

Tááák, a je to tu, přesně 15.11.2005 ve 21.28 začalo chumelit. Místo Vrchlabí - Krkonoše. A to vám povídám, padají pořádní krkonoští sedláci!

už je to tady, už je to tady :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Tááák, a je to tu, přesně 15.11.2005 ve 21.28 začalo chumelit. Místo Vrchlabí - Krkonoše. A to vám povídám, padají pořádní krkonoští sedláci!

už je to tady, už je to tady :D:super

tak jsem dneska koupil zimáky, už jenom to přezout a pak a? si chumelí kde chce jak chce...:P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je špatný,u nás už ted taky začalo chumelit....a já budu zimáky dávat až vě čtvrtek:( snad se nic špatnýho nestane,ostatně minulou zejmu sme jezdil na uplně holejch letnákách a nic se nestalo,ale teda bylo to auto na kterým mě nezáleželo:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

.....ostatně minulou zejmu sme jezdil na uplně holejch letnákách a nic se nestalo,ale teda bylo to auto na kterým mě nezáleželo:roll

Sorry, ale z podobně uvažujících \"pilotů\" je mi skoro až na zvracení. na autě Ti nezáleželo - budiž, ale co kdybys kvůli sjetejm gumám někoho sejmul??? To se budeš vymlouvat, že za to nemůžeš, protože máš mizerný auto a tak na něj přece nebudeš dávat dobrý gumy??

Doufám, žes už dostal rozum a nebudeš si takovým nablblým způsobem koledovat o průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak tady v Praze momentalně pršíí a pršíí .... doufám že ten sních ještě nějakou dobu zůstane jen na horách.... :myslim

Tak to doufám taky, jen si ho nechte na těch horách! Já ho v Praze (zatím) nemusím (ten sníh).

A přesně jak Vopičí, vemu plachtu, hodím ji přes káru a do jara klid... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono 5cm břečky ještě ujde, tím projedeš. Ale když tě chytne pořádná vánice, že pomalu ani na cestu nevidíš a čirou náhodou narazíš na zřídka protahovanou cestu a auto si ti lehne na břicho a nechce ani tam a ani nazpátek a ono šíleně chumelí a chumelí..............jediná jistota je, že to na jaře všechno zase sleze:D:papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud jsi z Orlickejch? ;)

Btw. Jednu zimu jsem projezdil taktez na letnich.. je pravda ze vsechny cesty vedly predevsim po suchych silnicich.. do hor a na brecku bych si radeji netroufl ale testovali jsme na jedne zamrzle louce 3 auta .. muj jeste predchozi Pazout 306 s uz hodne sjetyma letnima pneu Pirelli .. dale pak Fabka s uplne novyma zimnima pneu a jeste jeden strep se zimakama jen vpredu.. co pro me bylo sokujici tak chovani Fabky na zimakach a moje na slusne sjetych letnich bylo velive podobne :o posledni auto bylo na tom nejhur.. povrch byl castecne ujezdeny snih na ledu.. :myslim

Původně zaslal: kšanda

jen se chlapci nebojte. já vám ho sem z orlickejch přivezu. aby ste si taky něco užili. hrozně se milíběj ty joudové co vživotě nejeli na víc jak 5cm sněhu (teda břečky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...