Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volby 2015-2018 - hlasování


Péťa

Recommended Posts

Přátelé a řádní členové Peugeot clubu,
přinášíme kandidátky členů, kteří se chtějí pustit do práce pro club:
 
ID           Jméno a příjmení          Nick                Kandidátka

984        Jan Novotný                   John                    zde

3382      Veronika Hanáková      Verysek                 zde

3507      Jiří Prchal                     Scratch                 zde

9365      Jiří Brenn                      Schreek               zde

11660    Martin Rejkuba             elton                      zde

11790    Milan Krejčík                MilanF1                  zde

23044    Michal Štrunc               MotoMoto              zde

28705    Jan Hudziec                   JJEENNDDAA       zde

35961    Radim Novák                radim.1008           zde

39016    Tomáš Burša                Almanil                  zde

39775    Lukáš Choutka              ChouLu               zde
 

 

Kandidátky jsou v podobě, ve které byly doručeny, pouze jsem odmazal osobní údaje.
Teď je již jen na nás, řádných členech, koho si na následující tři roky zvolíme do vedení klubu.


Hlasy je potřeba zaslat v jednom e-mailu na adresu

volby@peugeot-club.com
 

Hlasy budou přijímány pouze z emailu, který je uveden v profilu člena klubu. Pokud člen nemá k mailu již přístup, musí ho alespoň dopsat do těla zaslané zprávy a musí počítat s tím, že volební komise bude jeho hlas ověřovat (telefonicky, osobně, jinak...).

 

Registrovaný mail najdete v Nastavení profilu pod odkazem "Email & Heslo":

 

01.jpg

 

02.jpg

 

 

Pravidla hlasování:
Do emailu uveďte
Předmět: Volby
 
Do těla mailu:
Vaše celé jméno, nick a Vaše ID (pro kontrolu, zda jste řádný člen) a maximálně pět jmen nebo ID pro kandidáty z kandidátní listiny, které navrhujete do dalšího volebního období.
 
Tzn., že můžete hlasovat např. jen pro jednoho kandidáta, ale maximum je pět.
------ příklad emailu -------
 
Jméno Václav Novák, VaNo, ID 9999
Do vedení hlasuji pro kandidaty: 55,75,163,452,6589

 
nebo
 
Jméno Václav Novák, VaNo ID 9999
Do vedení hlasuji pro kandidáty: Křemílek, Vochomůrka, Bob, Bobek a Rákosníček

 
----- konec příkladu --------
Hlasy budou přijímány od 15. 6. 2015 0:00 do 21. 6. 2015 do 23:59 hod. Hlasy, které dorazí před nebo po tomto termínu nebudou započítány.
 
Stanovy klubu o hlasování hovoří takto:
 


Hlasování bude probíhat vždy elektronickou poštou na emailové adresy všech členů volební komise. V těle zprávy musí být uvedeno unikátní číslo člena (ID) pro kontrolu členství hlasujícího. Každý člen má právě tolik hlasů, kolik je v daných volbách voleno členů příslušného orgánu, má však právo poslat každému jím volenému kandidátovi nejvýše jeden hlas. Kumulace více hlasů jednoho hlasujícího pro téhož kandidáta se nepřipouští.
 
Hlasující obdrží automatické potvrzení o přijetí hlasů. Kompletní výsledky (kdo, kdy a koho volil) budou anonymně podle čísla hlasujícího, jež bylo přiděleno při hlasování, zveřejněny do 7 dnů po ukončení hlasování na webových stránkách spolku resp. na fóru. Proti výsledkům hlasování je možno vznést protest nejpozději do čtrnácti dnů ode dne zveřejnění, a to formou emailové zprávy zaslané všem třem členům volební komise. Tito jsou povinni do 7 dnů od přijetí emailové zprávy na protest reagovat, a to buď předložením důkazu potvrdit správnost a regulérnost proběhlých voleb, v opačném případě požádat předsedu spolku o vypsání nového termínu voleb z důvodu jejich neregulérnosti.

 
 
 

Almanil.pdf

elton.pdf

ChouLu.pdf

JJEENNDDAA.pdf

John.pdf

MilanF1.pdf

MotoMoto.pdf

radim.1008.pdf

Scratch.pdf

Schreek.pdf

Verysek.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo, jsou někde dostupné "motivační" kandidátky? To co se posílalo v PDF. 

Děkuji

 

Už jsem to našel, možná bych na to upozornil, kdybych nevěděl, že to mám hledat tak bych to nenanšel.

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, takže pro potencionální voliče: Pod číslem kandidátky naleznete vlastní kandidátku s údaji o kandidátovi, jeho fotografií (protože spoustě lidem se vybaví, že se s ním už někd bavili) a jeho představy a plány. Doporučuji přečíst, uděláte si tak lepší obrázek o všech kandidátech.

Snad tuto upřesňující informaci nebude nikdo brát jako nějakou volební kampaň. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šaldo, četl jsi to?

 

 

Hlasující obdrží automatické potvrzení o přijetí hlasů. Kompletní výsledky (kdo, kdy a koho volil) budou anonymně podle čísla hlasujícího, jež bylo přiděleno při hlasování, zveřejněny do 7 dnů po ukončení hlasování na webových stránkách spolku resp. na fóru.

 

I když já bych byl pro veřejné hlasování. Ale to se řešilo už minulé volby a stanovy určují anonymní hlasování.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sagic: taky jsem zaplatil dnes 15:03-online kartou přes eshop a pod avatarem se to změnilo hned :myslim

 

jinak sorry za :xvul

 

Taky přes eshop, ale převodem. Na klubovým účtu vidím, že platba byla připsána včera, ale zatím jsem jen člen. Možná jsem něco udělal špatně, ale nejsem si toho vědom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, členský jsem zaplatil, platba už dorazila, ale na fóru jsem stále jako uživatel. Předpokládám, že nebude problém s platností mých hlasů, když je to z mailu, nebo?

 

Platby z účtu se musí potvrzovat ručně :) Nyní to tam máš potvrzené a jsi člen ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...