Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání zadní náprava nebo páté dveře


Hrabitch1992

Recommended Posts

Ahoj,

Peugeot 307, 1.6HDI 80kw když jedu ,tak při určitém průjezdu dírou mi vzádu něco bouchá a nemužu přijít na to co by to mohlo být. Tak se chci zeptat jestli s tím nemá někdo nějaké zkušenosti nebo rady. Slyšel jsem že to mohou být dorazy pátých dveří, tak nevim. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě podobné bouchání od zadní části auta při přejezdu nerovnosti, taky znervózňovalo. Po detailnějším zkoumání jsem přišel na to, že je uvolněná "prachovka" na zadním tlumiči. Při přejezdu nerovnosti vždycky naskočila a bouchla do karoserie, zvuk se potom nepříjemně rozléhal v autě. Zkus mrknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to dela taky a budou to pate dvere. Tlumice jsem menil. Zatim neresim, protoze mam v planu strikat naraznik, tak uvidim. Mrkni jestli nemas problem jako spousta z nas a sice ze ti vrchni plocha narazniku tesne doleha na spodni stranu patych dveri. Pokud jo, tak voala a problem je napul vyresen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě podobné bouchání od zadní části auta při přejezdu nerovnosti, taky znervózňovalo. Po detailnějším zkoumání jsem přišel na to, že je uvolněná "prachovka" na zadním tlumiči. Při přejezdu nerovnosti vždycky naskočila a bouchla do karoserie, zvuk se potom nepříjemně rozléhal v autě. Zkus mrknout. 

naprostý souhlas.... taky mi vzadu lítá ten kryt zadního tlumiče. Chvíli jsem se snažil vždy, když sjel dolů, ho natlačit zpět nahoru. \bohužel tam držel čím dál tím méně a teď už to neřeším. Když projedu nerovnost, tak ta krytka poskočí a bouchá, nepříjemný zvuk, ale dá se zvyknout. Vrtat dírku a dávat tak kolík, nebo nevím co, se mi nechce

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč hned vrtat, stačí očistit horní hranu toho krytu a nahoře to místo kam se zmá zasunout a použít trochu nějakého lepidla. Já jsem použil 2 kapky montážního lepidla, možná by stačilo i jenom trochu silikonu. Od té doby mám klid, a v případě nouze to půjde vždycky nějak vyrvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaľ viem, tak tu už bolo vyskúšaných tucet spôsobov, je tu niekde o tom dosť široké vlákno,(píšem to furt, treba používať "Hledat...") lepidlo pomôže iba na určitý čas, najistejšia bude asi tá samorezka a navŕtať dierku na jednu samorezku to už len je problém.... to by som potom asi na aute na nič nešahal keby toto mal byť problém...

okrem toho, nejako sa pozabudlo, že to môže byť aj X iných vecí... na tlmičoch napr. aj horné uloženie, toto sa od kompu zistiť nedá, jediný spôsob je odsledovať to :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...