Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teploty vody v chladici ES9J4


Pantata_Janousek

Recommended Posts

Zdravim kolegove,

 

Dneska cestou domu pres mesto mi celkem zajimave vylezla teplota vody v chladici, videl bych to na nejakejch 105C..coz mi prijde docela hodne.

 

Musim rict ze chladic sem jiz menil, asi pred 2ma lety a ten novej mi prijde trosku uzsi nez ten origo. Teplota vody kdyz jedu na dalnici se pohybuje lehce nad 90, ale nikdy zadnej problem, az ted v tech vedrech a jeste kdyz se plahocim v zacpe(brzda/plyn a max 2jka)

Kdyz sem zaparkoval doma tak sem koukal ze obe sahary jedou, sice asi ne na plny kule ale jedou.

 

Otazka zni, jaka je standartni provozni teplota tohodle moturku a pri kolik stupnich se ma spustit sahara na prvni a druhou rychlost??

 

diik za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 2,5 td, a ked sa ohreje na 90 st, je to normalna teplota. Pri zabere do kopca( moja cesta do roboty) ide aj nad 100, ked sa vleciem pomalou rychlostou za kamionom ci len tak pomalou ustalenou rychlostou.

Mas aj budik teploty oleja? Ak ano, pozri sem tam aj na ten.

Menil som termostat a na nom bolo 93 az 85 st (sa mi zda), ale tieto teploty nevidim realne lebo normal 90, v zatazi nad 100, dolu kopcom 80.

musis to len odsledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

 

Jak ted zacalo bejt teplo a plahocim se pres mesto v zacpach tak teplota leze hodne nahoru.

Jak je to stema saharama? mam tam dve a kdyz vyleze telota do cca 108C tak se na vysoke obratky spusti jen jedna(ta u spolujezdce) co sem koukal.

 

Zajimalo by jak to snima je, jestli maji ject obe a kdy se ma zapinat prvni rychlost a kdy druha.

 

Jinak chladic a termostat sem menil asi pred 3,5lety a pred tim bylo vse v pohode.

 

Diik

 

 

Necituj přímo předchozí příspěvky, díky.

Upraveno uživatelem elton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zjistil kde byl ten kostlivec. Pod maskou sem zkontroloval malou prihradku s pojistkama a zjistil ze jedna 40A pojistka byla nejak divne roztekla, takze se zapinal jen druhej ventilator na nejvyssi rychlost kdyz rucicka lizla 108C, pojistka vymenena a vse dela opet tak ja ma..

..a ja si muzu opet bezstarostne uzivat stani v zacpach :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...