Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volba režimu z P na R


JohnBE

Recommended Posts

Zdravím,  

 

Nedávno jsem kupoval jetou 508 2.0 HDi automat. Měl jsem to v autorizovaném servisu na prohlídce a všechno ok. Ale co mě znepokojuje je přeřazení z parkovačky na zpátečku.

 

Zdá se mi, že to jde nějak moc na sílu, nejde to jako by hlaďounce. Prostě musím trochu zatlačit abych to přepnul z P na R, dokonce i přítelkyně, když stojí venku tak slyší jak to preřadím. 

 

Moc zkušenosti s automatem nemám, tak nevím jestli je to normalní nebo to mám začít řesit. Jediný automat co jsem kdy řídíl je robot ve staré Corse 2003 a tam jde všechno přeřadit upně lehce, jedním prstíkem.

 

Nějaká rada ? Je tohle jakž takž normalní ? Jinak automat řadí pěkně, žádné škubaní ani nic podobného nepozoruju.

 

Dík za rady.

Upraveno uživatelem JohnBE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti prostě trn v převodovce drhne při vytahování..... prostě když dáš jen P i když na rovině tak stejně se váha auta opře o trn v převodovce......a při vyřazování z P musíš vynaložit větší sílu..... prostě to tak je....bud zatahovat ručku nebo víc tahat z P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak jsem rád, že to není teda nic vážného. Jsem uplně lajk, nehrozí nějaké poškození, když za to teda budu více tahat ? Asi to budu dělat s tou ručkou ale jen tak pro zajímavost.

 

Jinak dík za radu.

Upraveno uživatelem JohnBE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...