Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz 15. 8. 2015 Hornické muzeum Příbram


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Vzhledem k nízkému zájmu ruším tuto organizovanou akci. Pro pár lidí nemá smysl, abych objednával extra prohlídku Drkolnovu a také rezervaci do restaurace. 

Je možné, že se v Příbrami potkáme, ale nebude to organizované dle výše uvedeného harmonogramu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se mi nelibi to ruseni srazu. Vypadalo to na milanf1 +1, ChouLu koudak peavey emil +2, veverka a to uz je 9 lidi. Rezervacka se da v restauraci zrusit a nebo i nechat pro 9 lidi a nebo nechat obedu volny prubeh. No a lupeny se daji taky koupit i jinak nez hromadne. Takze ruseni tohoto srazu nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne takze budem podporovat to ze se bude vytvaret x srazu a kdyz neco nevyjde tak to proste zrusime. Nevim. Nejsme facebook kde to je normal... tady by to ale mel byt zavazek a organizator pred zrusenim by si mel aspon overit zda opravdu lidi nechtej dorazit. Kor kdyz tam pojede........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já to beru, bylo to zrušený včas v předstihu (den předtím, než jsem za sebe mohl definitivně potvrdit) a přijde fér to otevřeně říct. Teď už mám program daný jinak, takže do dolů až jindy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave ze rusit neco 14 dni dopredu kdyz se jeste nekdo muze dohlasit a ze se to tak bezne deje ze lidi se hlasi den pred velkym srazem.......... no nevim, prijde mi to jako stahovani kalhot kilometr pred brodem. Driv na minisraze bylo treba 6 lidi a nic se nerusilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...