Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak s Uzbeckejma aeroliniema už radší nelítám..


Guest Ondra

Recommended Posts

Ale aspoň je vidět co Ty letadla vydržej.

taky sem ještě takhle velkym letadlem neletěl, já jen vrtulníkem.

a takový to mávání před přistáním to je na ruzyni k vidění docela často ale aby s tím takhle někdo mlátil o zem to sem ještě nevidel:aut:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přistání na vysoké rychlosti, prudce podrovnáno a přebržděno (tam asi muselo bejt nablito:D). Já už jsem něco podobného zažil, ale jen na dvoumístném ultralightu, když jsem se učil přistávat:super; tam se to občas stává, ale jsou tam jiné hmotnosti a jiné rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta prvni polovina je realna, to se muze stat pri silnym bocnim narazovym vetru, ale ta druha po pristani jak triska tim cumakem o runway, to se mi zda jako pekna blbost! Za prvy je to dost rychly a za druhy, kdyby ten cumak tolik zvedl, tak by se zas odlepil a to se nestalo.

A co se tyce toho, jestli bych s nima nekdy letel, tak s timhle pilotem bych s radosti sednul do letadla, protoze jestli tohle zvladnul, tak je to podle me fakt trida a s tim bych nemel strach.

A kdyz se pudete podivat na Ruzynsky letiste, kdyz fouka vitr a budete se koukat na maly vrtulovy ATR-42 nebo vetsi ATR-72, tak uvidite neco podobnyho, ne ale tolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...