Jump to content

Jaký kolesa - P205

M.a.R.i
 Share

Recommended Posts

Tak sem si nedávno pořídil 205 a sháním nějaký kola (15" nebo 16") Zatím sem našel 2 kousky co by se mi líbily,ale nejsem si jistej jestli by se vešli do podběhů a dalo se s nima bezproblémově jezdit.

1. jsou 15" 7Jx15 , ET 28 , střed 65

2. jsou 16" 7,5 palce a ET je 35

foto níže

• 2 weeks later...

S kolama je problem,pokud mas auto na jezdeni a ne na show nebo tak neco, poradim ti,podivej se na www.alcar.cz a spust si konfigurator kol a podivej se co mu slusi. Tenhle web ma i jednu velkou vyhodu,kdyz si zadas auto ktery mas tak ti vygeneruje jen kola s atestem. Jasne,muzes se ted smat,ze atest sux ... ale ... kdyz budes mit nehodu a fizlove budou dukladni tak se ti na ty kola podivaji a muzes bejt sebevic v pravu a mas po prdeli.Taky dej bacha celkove na znacku tech kol i kdyz se na atest vyseres. Levny kola jsou mekky a nejaka vetsi ranka je muze dost rozhodit.

Původně zaslal: M.a.R.i

to CRACK: ale taky záleží na ET ne?

ty 6palcový co si tam mel byly 15\"?

to je jasný že záleží na ET ty co sem měl byli origo 15/6 ET 10 a lehce to škrtalo když vzadu seděli 2 a víc lidí o lem.Jinak prodává je tady Jehlix

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Crack

když vzadu seděli 2 a víc lidí.

Ty máš úpravu ala autobus, ne ??? :D:D:D

Já vzadu vozím maximálně jezevčíka :mrk

[upravil dne 25/11/05 Bohouš 205 GTI]

kolikrát mám přece i upravu ala combi:D ne tohle vozím někdy kámoše s jeho holkou.My se takhle střídáme,on má totiž taky 205ku:mrk