Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodejce Škodovek


Charlie 1

Recommended Posts

Miláně už to tu psalo víc lidí, není to auto pro mě... Jen pomáham,otci bude 60. Tak se v téhle věcech neorientuje a požádal mě o pomoc. Nikde nesmlouvame,tohle nám dealer sam nabídl....je fajn,ze nemusí s řešit korunky a 20000KC pro tebe nejsou peníze za to bud rad.ale otec půjde do důchodu a každá koruna se mu hodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 rozumím tomu že otec chce nový auto na důchod, můj otec teď řeší tohle taky. Ale myslím si že je trochu škoda nezkusit usmlouvat " lepší " cenu.  Ale teda při vší úctě zrovna Rapida bych nepustil do baráku. Je to taková z nouze cnost. Nevím u nás ve firmě jich jezdí dost protože to je auto stavěný do firemních flotil ale kdo s tím jezdí tak z toho odvařenej není a docela chlapy z pohotováků(dispečeři) tvrdí že předchozí auta byli lepší měli II Fabie v combiku teď mají Rapidy Spacebaky motorizace a výbava je téměř totožná s těma Fábrdlema ale tvrdí že pokud má jet " kudlu " na modrý světla tak se ta Fábka chovala čitelněji než Rapid jen jediná výhoda Rapid je větší zvenku a vepředu ale co se týče kufru tak to pláčou po těch Fábiích.  Vím že je rozdíl kupovat auto pro jednotlivce a pro firmu. Ale třeba známá kupovala 5 aut do firmy kde pracuje od vedení dostala jasné zadání a způsob pořízení nechali na ní pravda je že s tím strávila víc než půl roku než vybrala firmu která auta dodá. Ve finále koupila aut 6. 5 firemních a jedno pro sebe. Myslím si že ani moc nesmlouvala o ceně ale povedlo se jí za příjemný peníz koupit do firmy 5 stejných aut a přesto je každé ve specifikaci téměř takové jak to chtěli jejich uživatelé takže žádný chci 5 tady těch aut a chci aby ve všech bylo tohle, tohle, tohle a tamto.

Milane..... někomu je to proti srsti někdo se na to dívá tak jako Ty. Ale věř tomu že když Ti u dealera budou tvrdit že lepší cena už nejde udělat a že už jsou na ceně ze které už nic nemají tak pořád v té ceně je dost na to aby se uživili nikdo nepodniká pro charitu. A navíc dobrej obchodník ví že pokud budeš spokojen tak ho doporučíš a třeba někdo přijde na doporučení navíc věří tomu že budeš k nim jezdit servisovat a z toho oni taky dobře žijou. Samozřejmě netvrdím že člověk musí o ceně vyjednávat stylem chci to takhle a pokud to nebude půjdu o dům dál tam se se mnou budou bavit. Ale jak politici tvrdí máme tržní hospodářství tak proč by se i obyčejný člověk nemohl chovat tržně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MilanF1 napsal:

Rapid za 310 mi přijde fajn cena, nevím co řešíš ... každou tisícovku? To jsem pri nákupu auta nikdy neřešil, zda je to 310 nebo 330...

Taky jsem si mohl uhadat na novým autě lepší cenu, ale mám svědomí, ten prodejce taky musí být z něčeho živý.  :papa

Teď jsi to napsal, jak kdyby jsi kupoval nové co tři čtyři roky. Bych zase až o toho prodejce takový strach neměl aby vyžil. Ono jsi krapet v jiné pozici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MilanF1 napsal:

Rapid za 310 mi přijde fajn cena, nevím co řešíš ... každou tisícovku? To jsem pri nákupu auta nikdy neřešil, zda je to 310 nebo 330...

Taky jsem si mohl uhadat na novým autě lepší cenu, ale mám svědomí, ten prodejce taky musí být z něčeho živý.  :papa

No jo asi mas tolik penez ze nepotrebujes setrit.... Jak sem uz jednou psal porid si deti a hypoteku a budes resit kazdou korunu.... A pokud sis neuhadal nizsi cenu tak si blbej... Pokud je ta moznost tak jit do toho protoze auta uz tak sou predrazeny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduchý počty,pokud chce dát dealer slevu dá ji a nemám strach že by si nenechal žádnou marži,pro zlatý voči to nědělá....;)

my nechceme žadný slevy,slušně se zeptáme,že o vůz máme važný zájem a jakou nám prodejce může udělat nabídku.

a ty jejich nářky...to by nesměli na netu vystavovat skladovky pul roku starý se slevou 10%.....a nový do výroby se slevou 4% a brečí,že z auta nemají ani1% mi příjde úsměvné...

ceník je jen pro Kafky  a Milana ,ktery neřeší koruny.....asi jsme ostatní hloupý ,když s delerama hrajeme hru o cenu...:myslim

no nevím brácha podniká,kupoval Multivana a taky se dostal na cenu-20%  a asi by to nemusel řešit,ale má si peníze utratit on s rodinou nebo majitel autosalonu??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie ses mimo ad cenova politika prodeje novych aut, neberu premiovky. 

Prodej aut je sice ziskový ale az casove delsim obdobi. 

Urcite to neni o tom ze za 100 koupi za 180 nabizi pak da 30 slevu a furt na tom pade ma. Takhle funguji autobazary. Ne prodej novych aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pletes se,  dorovnava to zpetny kvantitativní bonus, tzn ze prodejci za 100 koupi  cenikovka je 105,  cena vozu pro zakaznika je na nich.  Takze klidne muze prodat i za 70000 ale musi vedet ze tech aut proda za kvartal tolik aby od importu dostal zpet bonus v radech milionu,  ze ktereho dorovna ztratu na autech, ale samozrejme zaplati zamestnance aj veci s chodem dealerstvi spojene. No jenze je tu ta otazka,  zdali tech aut opravdu tolik za kvartal proda... 

Coz chytremu napovi kdy je nejlepsi doba na nakup noveho vozu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2018 at 22:03, ChouLu napsal:

Pár drobáků přidej a napiš @Pe.Trovi ;) i30 kombi 1.0TGDi 88kW s výbavou trikolor s paketem komfort... ;) 

Už i ty tady doporučuješ litrovou jebku ?? :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Pe.Tr napsal:

Charlie ses mimo ad cenova politika prodeje novych aut, neberu premiovky. 

Prodej aut je sice ziskový ale az casove delsim obdobi. 

Urcite to neni o tom ze za 100 koupi za 180 nabizi pak da 30 slevu a furt na tom pade ma. Takhle funguji autobazary. Ne prodej novych aut.

Až tu potkám mladého od souseda v ulici,tak se zeptám ,jak to má Imofa,ted tu je v JC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...