Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna trysek ostřikovačů - náhrada


gerrald

Recommended Posts

před 1 hodinou, TomasARN napsal:

Skusal niekto ostrekovac z P406 ?

Bádal jsem nad tím, když jsem to taky řešil. Ten ze 406 tam nepůjde bez nějakých úprav... :myslim Já jsem s těmi, co jsem psal výše spokojený. Ano na dálnici ve 150 to vrchní část rozpatlá, ale při předpisové jízdě a delšímu podržení páčky to je relativně v pohodě. ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no. Myslím, že není problém v ostřikovačích, ale v tom, kde jsou umístěné. 308 je má na kapotě, takže ostřikují sklo pod jiným úhlem :myslim  Mě spíš vytáčí, jak pak po setření po skle vyletí "čůrky" šikmo odspodu, protože je tam té kapaliny nahromaděné moc :grr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, tie, co su na kapote, mozu striekat pod inym uhlom, takze dokazu striekat vyssie. Nehovorim, ze to ostrekovanie je katastrofa, ale mohlo to byt lepsie. Ak ich chceli davat pod kapotu a nedokazali lepsie vyriesit smerovanie prudu kvapaliny, tak sa nato mali vykaslat a dat ich na kapotu alebo do stieracov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

tohle tam mám já , štelovací rozprašovač na Laguně se mi jevil lepší, jednoduché natočení plochým šroubováčkem bylo super , neměl jsem problém změnit zimní - letní režim. Tyhle trysky doštelovat na vršek okna aby to při rychlosti stříkalo alespoň do poloviny okna byl docela opruz. Jsem zvědavěj až bude mrznout a sníží se tlak kam to dostříkne.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nabízí asi správně. Tyhle jsem objednal já (je to sada modifikovaných rozprašovacích včetně hadiček) a jsem spokojený ;)
Ty nastavovací pro starý model jsou číslo 9804374680. Sice to bude stříkat jak na Škodě 120, ale třeba budeš spokojenej :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dnes mi přestala stříkat tryska předního ostřikovače na kapotě, mám 508 GT, 2012 a nejde rozchodit. Nemáte někdo k prodeji původní funkční jednu trysku ostřikovače? V peugeotu u domanského prodávají v páru za cca 2700 Kč, což je na kus plastu strašné. Pokud by byla, prosím PM a domluvíme detaily. Děkuji.

Upraveno uživatelem j.kuntos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej. Ostřikovače na kapotě jsou ty malý, co ostřikují čelní sklo. A to nová sada stojí pár stovek. Dražší budou asi ty na ostřik světel ne? Každopádně na shánění dílu tu máme inzerci ;) 
EDIT:  Tak beru zpět 6438ET = 2500,- :o
V tom případě objednej 9802763580 za cca 500,- a přijde ti tohle včetně trysek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jestli to dobře chápu tahle sada je rozprašovací ?? ty dvoutryskové jsou tragédie  ,v 50km/h je mám nastevené na vršek okna a na dálnici to dostříkne sotva do třetiny . Je to přesně to čeho jsem se na zimu obával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...