Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypaceny zamek


Guest Ludweek

Recommended Posts

tak tohle jsem objevil o weekendu :grr

1093_7.jpg

docela by me zajimalo kdy a proc to nekdo udelal...muzu byt asi rad ze mam jeste auti ... kdyz mi ukradli kola tak jsem premyslel jestli ma cenu v dnesni dobe neco vubec vlastnit...po tyhle zkusenosti vim ze urcite ne...fizl me pred hovadama co todle delaj neuchrani a kdyz nevyvalim nekrestansky penize pojistovne (coz za stary auto asi nevyvalim) tak mi zbydou leda klicky a papiry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ta fotka je fakt super :) BTW, neni to A1/A2 na tom snimku? Ze mi pripomina tu moji :)

zes tam nic nemel je jen o snizeni rizika... treba chteli radio, nebo se jenom presvedcit jestli tam neco nemas... nebo me tak napada, nebyl jsi v posledni dobe na STK? auta s novou technickou s oblibou mizi na nahradni dily...

osobne bych to nechal tak, a pod to bych dal zaslepku aby neslo i pri vytrzeni zamku vyhackovat... auto pak vypada jak cerstve vykradeny a nikdo tam nic nehleda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vvitty: :super jj chlape...mas 100% uspesnost...je to A1 a byl jsem pred par tydny na technicke :D

ano ano...zaslepka pude...nechci vyhodit tisice za sadu zamku..ted se mi to rozhodne nehodi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chteli tu kuzi ;) byt si rikal, ze ma sve nevyhody, tak je naprosto paradni.

jinak to ale neni sranda kurna, zvlast kdyz ctu co napsal vitty a cos vlastne potvrdil :grr:grr

ja bych asi sel do zamku zpatecky. aspon s tim tak lehce neodjedou. sam si to zrejme poridim, pac kara pojistena neni a jeden nikdy nevi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

chteli tu kuzi ;) byt si rikal, ze ma sve nevyhody, tak je naprosto paradni.

jinak to ale neni sranda kurna, zvlast kdyz ctu co napsal vitty a cos vlastne potvrdil :grr:grr

ja bych asi sel do zamku zpatecky. aspon s tim tak lehce neodjedou. sam si to zrejme poridim, pac kara pojistena neni a jeden nikdy nevi...

priste si ty nove svitici samolepky trosku zaspin :D

a pres zaslepku nech ten orvanej zamek...

zkus tohle http://www.bullock.cz/, prijde mi to zajimavejsi nez zamek zpatecky... pripadne je to super v kombinaci se zamkem ;) akorat doporucuju osobni vyber, ne vzdy sedi na dane auto to, co doporucuje vyrobce... ale zase neni pak problem s pripadnou vymenou za jiny rozmer. uz jsem to tady nekde popisoval, detaily si najdi ;)

samozrejme to neni 100%, porad se da jeste auto odtahnout... ale myslim, ze to docela dobre odradi.

[upravil dne 14.11.05 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle jsou náhodné rychlovky se zájmem ne o auto, ale věci v něm položené. Bu? rád, že jsi nepřišel ještě o okno a pár věcí v autě, jako já.

V autě nic nenechávat a pokud je to možné změnit i parkování. Je zvláštní, na jednom malém parkovišti má furt nějaké auto otevřený zámek, nebo okco cihlou.

Parkuju jinde a od té doby zatím klid ... ?uk, ?uk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Lucinka

Být tebou tak si pořídím lepší!!!!!:mrk

Brzdi holka...mas moc pekny jmeno (nebo to je jenom nick?) tak me nechtej nastvat...mas snad neco proti moji 306ce ?? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...