Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zesik?


Capy

Recommended Posts

Tak už mam basáček v autí a zesík.Jen sem to trošku přehnal s výkonem.Aby to bylo tak nák vyvážený zesik v můstku(rms 225) jen tak lechtam.Při zapojení na jeden kanál(rms 70W) to jde tak na půlku.Nevadí zesilovači pokud ho budu honit jen na jeden kanál?Pak mi ještě jeden zbyde a co sním to nevím?Mimochodem jde o Carpower ted nevim označení(snad 402)ale max má 350W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když pojede na jeden kanál tak by mu to nemělo vadit, jen ten zvuk bude asi trochu divný když ze stereo signálu použiješ jen půlku, osobně bych to asi dal na můjtek a hodně ho stáhnul na výkonu nebo dal zesík na mono pokud to umí.

napiš přesně co je to za zesík a subwoofer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to sou oni dva.Naplno ho snad honit nebudu nikdy protože už při polovičním nastavení je to na mě až dost a v autě se nedá dlouho pobývat:DTak to nechám v můstku,jojo taky mi říkali že ho mam nechat rozehrát.Ono se mi taky začíná rozehrávat auto hlavně zadní plato:Dmusim ho nák líp přidělat.Každopádně dík.Mimochodem na basáček se krásně zvyká-je to fak o něčem jiném.

[upravil dne 14/11/05 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...