Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Steaky - jak na ně


morepower

Recommended Posts

max 10 dni, ale v lednici musi byt ideal pod 4 stupne a trosku vetrat, znamej tu lednicku ma, a ja si ji budu stavet :D.

Ale nejdriv si to samozrejme vyzkousej kratsi dobu aby se ti maso nezkazilo :)

 

takhle ja to predchozi upravim: Kdyz koupim flank steak cerstvej, tak ho vyvesim, kdyz koupim stareny maso, tak s nim uz nic nedelam, jen jak pise MotoMoto, vyndam ho dostatecne vcas.

 

Celkove chci zkusit si doma starit maso v chladu a vzduchu :)

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak, já to zkoušet nebudu. maso sem koupil vyvěšený. Navíc s flank stejkem sem asi skončil. Měl sem ho za poslední dobu třikrát, z toho jednou od profi kuchaře a zas taková pecka to není. Na pánvi zůstanu u klasických bifteků (myslím ze svíce) a na grilu zatím u krkovice - lepší maso z grilu jsem nejedl ani od profíků, ani hovězí mi tak nechutnalo.

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steaky to sice nejsou, ale to jen 14kg té nejlepší kýty  :super  dělané včera na zcela novém grilovacím zařízení a prosím povšimněte si dokonce s pohonem na stlačený vzduch!  :papa  což je patentovaná novinka  :D

 

Velká jehla na kejtu nebo beránka, pak dvě jehly na 12 kuřat, připojením ke kotli na tuhá paliva Dakon se gril změní na víceúčelovou udírnu a dodatečnou montáží dvou hnacích kol, díky pohonu na stlačený vzduch dokonce na lokomotivu pro děcka!!!   :D  :D  :D 

post-10666-0-25174600-1434283868_thumb.j

post-10666-0-29353800-1434283877_thumb.j

post-10666-0-62077200-1434283886_thumb.j

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak mám za sebou několikeré zopakování krkovice. Používám standardně krkovici z lidlu, pokud se nedostanu k řezníkovi, plátky bez ničeho, jen lehce namasírované olejem, 3 minuty přesně z každé strany. pak hodně posolim hrubou solí a mletým pepřem a naskládám do termohrnce prosypané česnekem, který sem na mističce z alobalu nechal jen trochu orosit na roštu. V termohrnci je maso tak 15-20 minut. Sklízím chválu a to mě těší, protože je to tak jednoduchý a jde se v podstatě na grilovačku připravit během hodiny včetně cesty do obchodu a roztopení grilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska k obědu panenka, to byl fofr, ale jen na pánvi. A na zejtra mám krkovici. 2,5cm fláky, půjdou na gril. Ale tohle výše zmiňované musím nechat na příští týden, až bude tele! Sám si to půjdu našmikat. Prostě není nad to mít vedle naší firmy řezníka!  :aut  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...