Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna stěračů - jaké vybrat?


maraaa

Recommended Posts

Kdyby jste to nevěděli tak Bosch aerotwin se dávno vyrábí v číně, ja je koupil už asi čtvrté a nestačil jsem se divit jak po týdnu tahali čáry vody po skle, nasledně jsem je vyreklamoval a potom jsme se dozvěděl že si mam vzít peníze a ne nové stěrače, pravě proto že šla kvalita strašně dolů kvuli vyrobě v číně. Te jsem se naštval a vzal od Badišaka Meyle stěrače, zitra dorazí, tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazili Meyle, zatim super, ale uvidime po dvou měsících, Valea co jsem sundal jsem prohlížel pod lupou, proč dělají čáry a je vidět že guma je popraskaná, jakoby steřelá v tom mistě kde se břit ohýbá, takže v tech prasklinkách je voda kterou to tahá po skle. Na fotce to není tak uplně patrný, ale vidět to je. Byli na autě 3 měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím zaklepat, už jsou tam půl roku pořád super. Tichounké a sklo leští krásně. A když aplikuju na okno nanosklo, tak je ani netřeba používat. Včera musel bejt hodně sjejvák, abych je zapnul, jinak mi vítr honil po skle kulaté kapky vody a ty nakonec odfoukl... Já jsem tedy zatím s Aerotwinem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky už cca 6 měsicu bosch aerotwin na 407 a tiche a stírají supr,možná zaleží odkud kupujete atd... a nahradni gumičky už nikdy jsou tvrdé a dost poškrábaly sklo když byl prach atd http://www.auto-doplnky.com/nahradni-gumicky-do-flat-steracu-delka-71-cm-compass-10175-p33253  

 

Jinak kdyby chtěl někdo vědět kolik stoji nové čelní sklo na peugeot 407-zelené,senzor světla a deště -značka agc automotive kvalitní značkové sklo tak 6500kč i s prací  v servise  když se platí hotově, a na pojistku 12tisic chtěli všude ale v jednom servisu autosklo top ostrava mi to udělali do 8000kč i s prací přes pojištění skel měl jsem prasklé od kaminku -pojistku skel jsem měl jen do 8000kč  , ale dobře vydělávaji ty servisy přes pojistku cena o 100% víc za sklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dnes dorazili Meyle, zatim super, ale uvidime po dvou měsících, Valea co jsem sundal jsem prohlížel pod lupou, proč dělají čáry a je vidět že guma je popraskaná, jakoby steřelá v tom mistě kde se břit ohýbá, takže v tech prasklinkách je voda kterou to tahá po skle. Na fotce to není tak uplně patrný, ale vidět to je. Byli na autě 3 měsíce

Tak jak to vypadá? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

TomasARN, naco chces menit nieco co funguje? To je ta zakladna chyba pri vsetkom. Na Corolle po mesiaci mi zacali vrzgat vsetky. Na P206 mam teraz Championy, uz asi rok, stieraju nanic, ale nevrzgaju aspon...Z tych znaciek, co si menoval, Maxgear, Kamoka asi nic nevyrabaju, len prekupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvovýrobní stěrače u 508 jsou systém Valeo. Ty další už můžou být klidně Bosch, i když je tam logo Peugeot. Záleží na tom, zda se jedná a díl shodný s prvovýrobou a nebo je to "replika" (verze v SB označená "RP"). Na 308 byly originály (určitě ne z výroby) s logem Peugeot a odpovídaly lištám Bosch. Na 508 jsem měl originální stěrače s logem Peugeot a byl to systém Valeo. Co jsem koukal, tak ojeté 508 u autorizovaných prodejců už mají ty originály vyměněné za díly "RP" (mají logo Peugeot, ale odpovídají systému Bosch) :aut   
V konečném součtu je jedno, kdo si tam co dá. Hlavně ať mu to tam pasuje a je spokojený :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jsem na 100% jistý, že jsem měl z prvovýroby Bosch, viz moje dřívější příspěvky v tomto vlákně.

Naposledy mě měnili obě přední lišty v Peugeotu v rámci pravidelný prohlídky, koukám na fakturu: 703 Kč materiál + 157 Kč práce, to mě přijde fér cena. Na netu se moc levněji koupit nedají...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kúpim nové gumičky za pár eur, vymením a neriešim, minimálne rok mám pokoj. Naposledy som to tak nespravil, kúpil som nové stierače ťažko povedať akej značky, ale určite to nebol ani bosch ani valeo a stierajú veľmi dobre, ale iba do cca 110km/h, pri vyššej levitujú nad sklom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...