Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

14 Prigl sraz - termín


Recommended Posts

Zdravím všechny Brňáky a okolňáky. :papa

Jak jsem slíbil uzavírám tuto na účast chudou anketu pro kterou se snad na mě moc členů nebude zlobit. :bojim

Výsledek hlasování je nakonec nerozhodný 5:5, proto se přikloním k víkendovému srazu. Důvod proč víkendový je ten, že jsem pro něj sám hlasoval a stejně hlasovali i členové klubu, které znám asi nejvíc a pro který bych rád připravil něco navíc, než jen posedět, popít a popovídat. Příští sraz, pokud bych ho svolával já by mohl být zase v pracovní den. Tímto se i omlouvám členům, kteří o víkendu na sraz nemůžou.

Termín srazu bych stanovil na sobotu 26.11. ve 14,00 hod.

Budu rád, pokud svoji účast zveřejníte. :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

se mnou zatím nepočítejte, zatím nevím jestli tu budu.

pokud bych byl v brně, tak bych byl v hokně a to bych se dostavil až v 17 hodin nejdříve.

Tak to vítej v klubu pracujících i o víkendu. :D Sám jsem si musel na to udělat čas, ale jde mi to o 100% líp, než ve všední den. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si navrhnout jetě jednu věc. Prígl srazy jsou o sejití, pokecání, výměně zkušeností při nějakém pivku (nealko pivo se taky počítá). Zkrátka relaxace po pracovním dni. Pokud někdo chce něco organizovat mimo tento historicky zavedený rámec, tak jenom dobře, ale pod jiným názvem, aby to nemýlilo. Dál opravdu pozor na příliš mnoho srazů, účast ba mohla silně upadnout. Mnoho psů, zajícova smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VP605

Dovolím si navrhnout jetě jednu věc. Prígl srazy jsou o sejití, pokecání, výměně zkušeností při nějakém pivku (nealko pivo se taky počítá). Zkrátka relaxace po pracovním dni. Pokud někdo chce něco organizovat mimo tento historicky zavedený rámec, tak jenom dobře, ale pod jiným názvem, aby to nemýlilo. Dál opravdu pozor na příliš mnoho srazů, účast ba mohla silně upadnout. Mnoho psů, zajícova smrt.

Já myslel, že srazy jsou 1x za měsíc a je vcelku jedno kdy. Pokud se lidi z klubu budou chtít sejít, tak víkend nevíkend si na to čas udělají a není nikde řečeno, že si to pivko o víkendu dát nemůžou. Neplánoval jsem celý sraz jezdit po parkovišti. Ani jsem netušil, že je název tolik důležitej. :myslim Jen jsem (asi opět mylně) myslel, že Prigl sraz je setkání na Brněnské přehradě, na obvyklém místě. Neměl jsem v úmyslu zakládat novou tradici. :bojim Prostě jsem byl na jiných srazech, kde nějakej program byl, u kterýho se bavili všichni a ani se toho programu nemuseli účastnit. Proto tato aktivita. :roll Asi je pro Brňáky špatná a proto od ní pro příště upustím a svolávání Prigl srazů nechám na někoho jinýho. Jsem přece jen v klubu pouze 4 měsíce a asi nemám právo zavádět tak \"revoluční\" změny do zaběhnuté tradice Brněnských srazů. :papa :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem o víkendech pase a shodou okolností 26 jedu do Vysokého Mýta na Školu smyku.

Takže sebou budeme smýkat co to jde ;)

Autoškolič Dodo : Jinak, nenech si vzít elán ...první srazík jsem naplánoval na parkovišti u hřbytova a přijel jeden člověk, neb byl jako ediný osloven :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DODO: Určitě si nenech vzít elán. Já to taky beru tak, že jsou v Brně srazy jednou za měsíc a pokud mohu tak přijedu. Prostě tak jak jsi to popisoval.

Asi takhle, kvůli srazu musím jet do Brna tak jako tak, takže je mi v podstatě jedno, jestli tam jedu ve čtvrtek nebo v sobotu. Pokud mám daný termín čas, tak prostě přijedu.

Takže pokud bude další sraz v sobotu 26.11. tak se pokusím dorazit. Moje účast v podstatě záleží na několika věcech - jestli nemám už něco v plánu, kolik je nafty v nádrži (a peněz na účtu :aut ) a jestli náhodou přítulka nebude autem ve škole.

Takže pokud bude vše ok, tak bych dorazil...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

DODO: Určitě si nenech vzít elán. Já to taky beru tak, že jsou v Brně srazy jednou za měsíc a pokud mohu tak přijedu. Prostě tak jak jsi to popisoval.

Asi takhle, kvůli srazu musím jet do Brna tak jako tak, takže je mi v podstatě jedno, jestli tam jedu ve čtvrtek nebo v sobotu. Pokud mám daný termín čas, tak prostě přijedu.

Takže pokud bude další sraz v sobotu 26.11. tak se pokusím dorazit. Moje účast v podstatě záleží na několika věcech - jestli nemám už něco v plánu, kolik je nafty v nádrži (a peněz na účtu :aut ) a jestli náhodou přítulka nebude autem ve škole.

Takže pokud bude vše ok, tak bych dorazil...

:papa

Přesně tak jsem si to představoval. je daný termín, tak buď můžu, nebo nemůžu. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Gotrek: už máš jenom jedno auto? že záleží, zda přítulka bude autem ve škole? Já myslel, že ty jezdíš GRDT by Hics a přítulka SRDT?

Auta mám ještě zatím dvě, ale SRDT se připravuje k prodeji, takže stojí v garáži kde se připravuje - výměna oleje, očista, etc...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Auta mám ještě zatím dvě, ale SRDT se připravuje k prodeji, takže stojí v garáži kde se připravuje - výměna oleje, očista, etc...

:papa

Měnit olej u auta před prodejem a opravy různých \"drobností\" mi přijde jako hloupost - nikdo Ti tyto investice nezaplatí, protože Ti to prostě nebude věřit a každý rozumný kupec už předem počítá nejen s výměnou oleje, ale i rozvoďáku, kladek a nechává si proto i finanční rezervu (proč by třeba majitel před prodejem auta měnil tlumiče, čepy apod., když to stojí peníze a kupec stejně okamžitě při první prohlídce nepozná, zda jsou Ty součástky opravdu nové???).

Jakékoli investice před prodejem auta (vyjma důkladného umytí karoserie /NIKOLI MOTORU/ a vyčištění interieru) bych dělal JEN v případě, že bych znal kupujícího a věděl bych, že tuto akci dokáže náležitě ocenit.

[upravil dne 17-11-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MEDVĚD: Normálně bych se na to taky vykašlal, jenže se mi odlepil tapecír stropu a vypadá to hrozně...

No a olej tam není protože mi nějaký výtečník na parkovišti vyšrouboval vypouštěcí šroub (dodnes jsem nepochopil co tím sledoval) a žádný olej tam prostě nebyl.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...