Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podejny nahradnich dilu Peugeot


BobyD

Recommended Posts

Jo a vlastne hned jednu prihodim do placu sidly na adresse www.vyfuky.net

kupoval jsem vyfuk tu dlouhou trubku na 1.8 D tady v Praze za ni chteli od 1500-2200 kc tahle firma mi ji poslala za 780kc je nasopovana hlinikem zevnitr i zvenku coz si myslim ze vubec neni spatna cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trollik

ja mam trubky vejfuku nerezovy!na 405.Material komplet opredu dozadu vysel na 1500kc.Neco jsme si pribodnul sam a neco nechal svarit za flasku.A mam to nafurt!!!!!!:papa

rozumím tomu dobře, že máš nerez jen trubky a ostatní části obyč? a to máš svařené? mne totiž furt hnijou ty svař. spoje a trubky jsou ok, tak se ptám jestli svary nereziví (právě že trubky se mi zdají jako nejmenší problém ohledně koroze):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal 206

radni clenove klubu mohou zajit do autobenexu a dostanou slevu...

Jo do Benexu aha..

Takže BENEX a moje 306

1... chladič... Dělá se jenom jeden má vývod navíc, ale to si zaslepíte pane. :grr

2... Komplet rameno s čepem.... čep v hajzlu po 10 tisících. Gumy po 15... a pravé rameno naprasklo!!

Přední gumy z něj nejdou vyndat, jsou vlisované šejdrem a celá ta věc bývá křivá.

3... Kost... v háji po 8tkm

Nekoupim tam ani šroubek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: michal 206

radni clenove klubu mohou zajit do autobenexu a dostanou slevu...

Jo do Benexu aha..

Takže BENEX a moje 306

1... chladič... Dělá se jenom jeden má vývod navíc, ale to si zaslepíte pane. :grr

2... Komplet rameno s čepem.... čep v hajzlu po 10 tisících. Gumy po 15... a pravé rameno naprasklo!!

Přední gumy z něj nejdou vyndat, jsou vlisované šejdrem a celá ta věc bývá křivá.

3... Kost... v háji po 8tkm

Nekoupim tam ani šroubek.

nebude to spíš tím tvým tvrdším podvozkem:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: michal 206

radni clenove klubu mohou zajit do autobenexu a dostanou slevu...

Jo do Benexu aha..

Takže BENEX a moje 306

1... chladič... Dělá se jenom jeden má vývod navíc, ale to si zaslepíte pane. :grr

2... Komplet rameno s čepem.... čep v hajzlu po 10 tisících. Gumy po 15... a pravé rameno naprasklo!!

Přední gumy z něj nejdou vyndat, jsou vlisované šejdrem a celá ta věc bývá křivá.

3... Kost... v háji po 8tkm

Nekoupim tam ani šroubek.

nebude to spíš tím tvým tvrdším podvozkem:myslim

Ne to nebude. Mluvil sem o tom s řadou dalších lidí a smáli se.

Ale hlavní problém je v tom, že jiné díly na tom samém autě VYDRŽELI mnohem víc.

Podvozek je kapitola sama pro sebe. Fakt dobrý, fakt to drží jak přibytý, ale KONI nic nevydrží. Je s tím potřeba počítat... nestěžuju si na značku, jen prostě není vhodná na normální denní použití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: michal 206

radni clenove klubu mohou zajit do autobenexu a dostanou slevu...

Jo do Benexu aha..

Takže BENEX a moje 306

1... chladič... Dělá se jenom jeden má vývod navíc, ale to si zaslepíte pane. :grr

2... Komplet rameno s čepem.... čep v hajzlu po 10 tisících. Gumy po 15... a pravé rameno naprasklo!!

Přední gumy z něj nejdou vyndat, jsou vlisované šejdrem a celá ta věc bývá křivá.

3... Kost... v háji po 8tkm

Nekoupim tam ani šroubek.

Já mám podobný zkušenosti ale s Kelly (Family).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za informace jinak trubky co jdem vyndal z 205 byli komplet po cele delce deravy nevim co snima predchzi majitel delal je fakt ze takovej ten tlumic co je u D pod svodama je taky v hajzlu a mam pocit ze ten asi jen tak nekdo nesvari no chteji za nej 950,- coz mi prijde na plechovku vod tunaka docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám podobný zkušenosti ale s Kelly (Family).

No tak si jak co... třeba ramena z Kelly vypadala DALEKO lépe.

Jestli vydrží víc je samozřejmě otázka... Benex 2230,- Kelly 1650,- Ale už na pohled solidnější práce.. hm zvláštní.

Když už píšu, tak rozhodně nekupujte Delphi brzdy. :D

Destičky total aušus, kotouče o něco lepší, ale každé desky na nich pískají.

Jinak třeba u Štangla sem koupil čepy ( jak kuláky, tak spodní), které vydrží neskutečné věci. Co sem slyšel, tak Štangl je hodně drahý a samozřejmě někdy prodává totéž v bledě modrém za vyšší cenu.

Třeba v Meteoru berou ramena tutově od jinud, zajímalo by mne odkud.

Chce to brát díly spíš podle výrobce, než podle prodejce.

Samozřejmě každý prodejce jede \"svou\" značku, někdy i několik.

Potřebuju stále sehnat držák sahar a sahary na NEW model 306, kdyby někdo věděl prodejce. Taky trubky na klimu, ale tam asi skončim u originálu. (levnější než vrak a vzhledem k ceně náplně a možným problémům)

Tedy pokud budete mít zkušenosti s kvalitou dílů, bylo by možná dobré zjistit výrobce a udělat anketu těch nejrozšířenějších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJauto

Začal sem nakupovat tady, zatím OK.

Výhodou je přehlednej inet obchod. Např. když sem hledal tlumiče - je tam velkej výběr pouze značkových věcí a za super ceny (mají několik dodavatelů a konečnýmu zákazníkovi dají nejlevnější - viz \"Dodavatel 1, 2..\" u každýho dílu). Pro brňáky mají miniprodejničku, jinak asi 90% posílají na dobírku. Já sem čekal na ty tlumiče o 3 dny dýl tak sem dostal slevu.

Překvapil mě velkej výběr kotoučů Brembo (ani sem dřív nevěděl že se na 605 vyrábí), velkej výběr různých kloubů atd.

Jediný co neměli byly táhla k převodovce (koupil sem u Pgt). Teď budu shánět radiátor topení, uvidíme jestli ho seženou.

Jinak k Autokelly - proti Valeu nemám nic, to sou dobrý věci ale Kelly prodává taky jakej Star-cosi a to bude polskej šmejd. Viz moj tyčky stabilizátoru který zrezly za týden a sklo zrcátka který se jaksi rozpouští + další věci na který si nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BobyD

Jak Kelly ta mjauto vypadaj fakt dost zajimave .Uz jste nekdo upatnil zaruku na brzdove desticky? to me trochu zarazi ze davaj zaruku 3 roky vetsinou mi vydrzi tak 4 mesice

Kdyby si věděl něco o záruce, nebo zapřemejšlel, tak víš, že záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku.

Tedy, když destičky prasknou, nebo se rozpadnou, máš 3 roky právo na výměnu. Když je sjedeš na plech a vypadnou ti na silnici máš právo na svěrací kazajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...