Jump to content

nový expert - blinkry

ondra
 Share

Recommended Posts

ahojte...

tak po 3 měsících a 3 týdnech je nový expert doma... Hurá.  Bylo to dlouhé čekání.

post-4-0-57672200-1432559537_thumb.jpg

Auto super, jezdí super, jen mě mrzí jedna věc - u blinkrů není aktivován (nebo to auto nepodporuje) - tripling (3x zablikání blinkru). Řešil jste to někdo z majitelů? Je to jediná blbůstka, která mi vadí...

A co mě překvapilo, tak nádrž.. i když byla prázdná (dioda blikala jak divá), tak jsem tam narval jen 70 litrů nafty. A při druhém tankování, kdy byla ručička pod 1/4 nádrže, jsem tam dostal jen 50 litrů... Že by nádrž byla jen na cca 70 litrů? :-) (btw. díky tomu druhému tankování mi vyšla spotřeba u nového auta 8,3l/100, to se mi líbí)...

Edited by ondra

odpověď prodejce  - prověřeno, u Experta toto nelze nastavit v diagnostice.

Obsah nádrže je podle papíru 80l, jen mě právě překvapilo, že tam dostanu 70litrů a víc ne. Prý tam už 5 litrů bylo (v rámci předprodejní přípravy auta). Ale holt, je to peugeot a některým věcem se nemá člověk divit :-)

Edited by ondra

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pred tydnem jsem absolvoval cestu Chorvatsko a zpet. Jel jsem tak rychle, jak to znacky rychlosti dovolovaly (v maximalnich limitech [emoji4]) - spotreba plne nalozeneho Experta (plus 200kg elektricky vozik dcery) byla 8,4l/100km. Motor je naprosty tahoun, tech 120kW se nezadychalo v zadnem stoupani. A vzduchove odpruzeni, to je naprosta parada, tak pohodovou jizdu po dalnicich jsem uz dlouho nezazil.

Edited by honekr