Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake pneumatiky ?


Hnidopich

Recommended Posts

Jezdim hodne a rad. Rocne okolo 25 000 - 30 000 km.

Do pneumatik bych investoval i vice Kc. (Treba i 5000 za kus)

Mam negativni zkusenosti s : Continental Premium (Jak se to vubec muze volne prodavat ?) :mad:

- Dunlop SP 01 (Moc nevydrzely)

Zimni pneu mam puvodni Micheliny . :super

A co treba Kleber ?

[upravil dne 13.11.05 Hnidopich]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimní \"firestonky\" s těma jsem to pořídil a spokojenost. Dobře sedí, vedou stopu a dobrý záběr na sněhu. Letní \"dunlopky\" jsem dokupoval a dobrý. Sedí to jak přišitý, dobře drží stopu, citlivě reagují při vyšší rychlosti na natočení, na mokru taky v poho. Ale fyzikální zákony platí u každých pneu, u těch mých o\"něco\" později.:cool::super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak přátelé, dost jsem si to tady o zimních pneu pročetl. Rozhoduiji teď se o nových zimních pneu, na SW jsem ještě zimíky neměl, ale na Golfu jsem měl Kleberky. Na netu jsem prošel dost odkazů, ale nějak jsem se zarazil u BG Goodrich G Force winter na naši milovanou 307 SW. Ten zimní vzorek se mi dost líbí (vlastně mi to připadá, že je to obdoba letního), ale nejsem si jist s kvalitou jízdy co do hluku od těch pneu.

Kdo máte jaké zkušenosti s tímhle výrobkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

pánové stejně se všechny gumy dělaj na dálným východě nejčastěji made in korea nebo čína a je úplně jedno jaká je to značka a pokud nejezdíš 80tisíc ročně nebo jak čuně tak je to úplně fuk,já mám ňáký infinity a tišší gumy jsem ještě neměl co vydržej nevím anžto je mám teď nový a dal jsem cca 1000Kč za jednu v rozměru 205/55/16 a nevidím jedinej důvod proč vypláznout nejmíň dvakrát tolik za něco co mě poslouží stejně jen kvůli tomu že se to jmenuje jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnidopich

Jezdim hodne a rad. Rocne okolo 25 000 - 30 000 km.

Do pneumatik bych investoval i vice Kc. (Treba i 5000 za kus)

Mam negativni zkusenosti s : Continental Premium (Jak se to vubec muze volne prodavat ?) :mad:

- Dunlop SP 01 (Moc nevydrzely)

Zimni pneu mam puvodni Micheliny . :super

A co treba Kleber ?

[upravil dne 13.11.05 Hnidopich]

Já zase skáču, sice hodně už ne, ale o to více rád.- Lyže jsem ale 30 let neměl na nohách. Jinak - Pirelli P7 195/65R15 91H:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...