Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kúpa 308 SW


tom308

Recommended Posts

čaute všetci.

chcem si kúpiť jazdenku 308sw 1,6Hdi 80kw.

chodím hlavne dialnice 80% cca a zaujímalo by ma koľko točí tento agregát pri 130.

viem si zistit podla VIN skutocná výbava? zaujíma ma či má vozodlo ESP s trakcnou kontrolou (tlačidlo to nemá a v popise píše ze áno), ďalej by ma zaujímalo či sa dá dorobiť tempomat.

fórum o overenie VIN som tu síce našiel ale musim byť riadnym členom... sranda je ale to, že ak si chcem kúpiť členské tak mám zadať VIN čislo ktore bude na kartičke ale ja ešte to auto nemám a ani netuším či si nakoniec vyberiem nejakú 308čku. prípadne ak zaplatím členské na virtuálne auto a čo sa vlasne dozviem z VIN výpisu ktorý sa tu ponúka, aké informácie?

 

poprípade neviete mi odporučiť nejaky dobrý kus o ktorom viete? Hľadám od 2010 a novšie

Vďaka za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tom308: když si stáhneš návod (což není na škodu se podívat co a jak před koupí), tak tam najdeš odkaz na portál service box a podle VIN najdeš kompletní specifikaci auta včetně výbavy atd.

Jednašestek je na trhu plno, já sháněl dvoulitr a těch je poskromnu. Do Peugeota jsem volal několikrát a vždy mi sdělili, co je v záznamech k autu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...