Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 2.0HDI klepání u motoru :(


Cpt._Redeemer

Recommended Posts

nie rozvodom sa nestane nic ,trosku je problem povolit skrutku na remenici  je viac sposobov ,pokial nemas skusenosti radsej to nechaj servisu moc to stat nebude a potom treba este nanovo napnut drazkovany remen(povolovat kladku a napinat) aspon by sa malo no, nie len ho tam nahodit ako bol predtym, je to na tebe ,neodradzam ta neni to zlozite ale potrebujes minimalne nejaky trhak  alebo pneu pistol

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a remenice na rozvody je hned asi vedle ne? Na te same hridely nepletu se?

Doufám edy že to bude tou remenici :D

jo, na té samé hřídeli--klikovce :) , povolíš šroub uprostřed té velké drážkované řemenice (žene třeba altík) a řemenici stáhneš z hřídele, pak je plastový kryt rozvodů a pod ním je malá řemenice ženoucí rozvody motoru--nedá se splést, je ozubená na plochý rozvodový řemen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtek 2: Ještě že jsem tu řemenici zatim neobjedna. Matky přítel má berlingo 1.9 a pred rokem vyndal tu svojí. Byla ok, tak jsem si jí šel pujčit a přeměřit jesli by tam šla. Jeho řemenice má 153mm vnější, 37mm šírka. a 5 žeber. Řikam to je jina, ta Febi co by mi tam měla ját má 162mm vnejší, 30 vnitřní, 6 žeber, Tak jsem koukal na ty další co jsi mi tam ukazoval a ty zas mají jiné rozměry.

Z toho seznamu co jsi mi našel:

febi 28525

sasic 2150011

corteco 80000873

SNR DPF359.03

DAYCO DPV1056

HUTCHINSON DP016

inna 544003910

 

Má febi tech 162 x 6 žeber

sacis má 153 x 6 žeber

corteco mají  162 x 5 žeber

snr má zas 153 x 6 žeber

hutchinson má 162 x 6 zeber

 

Tak jak je možný, že ty řemenice mají stejný kod, ale je každá uplně jiná?

Jak je možný že si pod jedným kodem koupim ruzne remenice?

Když budu mit 153x 6 zeber a nebo 162 x 6 zeber, to je asi rozdíl ne?

No a to, že mi to pod stejným kodem nabizí i remenice jež mají 5 žeber, takže bych tam ten řemen nedal, tak to už mi přijde trochu moc.

 

Každopadně jsem radši vzal metr, šupleru a vlez pod auto.

Naměřil jsem 153mm, spočítal 6 žeber a šířka žemenice je cca 30mm no ale nevím vnitřní pruměr. Ten se zmeřit nedal.

Tam by ale měl být všude stejný, pokud v těch motorech je jedna a ta sámá klikovka ne?

Já ale podle mnou naměřenýc hrozměrů nemužu najít tu správnou řemenici

Upraveno uživatelem Cpt._Redeemer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc nad tym premyslas tie popisky pri tom niesu vzdy smerodatne dolezity je OEM kod a ked ten sedi tak je to ok objednavam roky podla oem kodov a este sa mi nestalo aby to tam nepasovalo zbytocne sa zahlcujes tymi cislami a popiskami a potom mas v tom zmetok riad sa tym OEM kodom to je jedina spravna cesta 

a vies preco nemozes zohnat podla tvojich rozmerov? lebo to spatne merias

http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#0.jpg

kazdy si to meria po svojom preto tie rozne rozmery cize smerodatne je OEM kod nic viac ked sa pozries na  ten priemer 161 na obrazku to nieje funkcna cast, funkcna cast kade beha remen ma menej v priemere a tych 37 je maximalna sirka remenice a ked si odcitas ten vystupok na pravo na Obrazku tak ti vyjde 30 presne tolko co si nameral ty

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Ted jsem se vrátil od auta. Nedalo mi to předtim a zvedl jsem ho, sundal kolo a podbeh a vše pořádně změřil.

Vnější šířka řemenice je 153 mm. Víc dát nemužu, prootže ani ne pul milimetru od ní mám napínací kladku. Takže musím najít řemenici s 153 mm pruměrem. Co se týče pruměru středu, to jsem nezměřil. Je tam šroub a pod ním mohutná podložka jež má pruměr 40 mm, takže věřím že pod ní bude pruměr řemenice těch 30 mm. Šíčku jsem měřil ještě jednou a vyšlo mi cca 27 mm, což je i šířka řemenu, pak mě ale napadlo, že ta řemenice bude utopená do motoru, takže tam bude ten zbytek. Takže těch 37mm ti mít bude.

Takže objednám 153x 37x 30 6 žeber a hotovo. Dál jsem poznal, že to zmáknu vyměnit doma, takže do servisu to nepovezu. Dost mě překvapilo, že je tam spousta místa. Ještě jsem si pro jistotu nastratoval motor. Rambajz opravdu šel od řemenice. Namaloval jsem si křídou na ní čáry a nastaroval motor. Když jsem ho chcíp, tak ty čáry byli cca o 1 mm posunuty jinám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) fakt uz to neries kup ju s tym oem a bude pasovat ked to mas polmilimetra od remenice stejne das novy remen to tak byt nema asi je vytahany  alebo spatne napnuty ak mas dve kladky a fotky nepozeraj casto su ilustracne

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez to musis spravne napnut ten remen napinas spodnou kladkou a sledujes vrchny automaticky napinak(vrchna kladka) ked sa ti prekryju dierky na napinaku vtedy je ddobre a spodnu zaistis tiez je dobre dat poistny tmel na skrutku

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moze to byt kludne presponovane alebo napinak ma v haji pruzinu a preto sa to spodnou kladkou stale dosponovavalo (udrzbarom)az na doraz k remenici ak je to tento pripad tak napinak uz mal byt davno vymeneny ked je tam nespravny remen samozrejme vymena 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...