Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co obnáší el. stahování okýnek místo manuálního?


kšanda

Recommended Posts

zdravim. mam dotaz. mam rozbitý manuální stahování okýnka. praskl takovej ten bovden. a já si budu nejspíš brát novej tapicírung tak přemejšlim i o výměně manuálního stahování za elektrické. chtěl bych se optat co to obnáší. kolik drátů budu muset tahat, odkud kam atd. díky moc za odpovědi. Kšandís

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

zdravim. mam dotaz. mam rozbitý manuální stahování okýnka. praskl takovej ten bovden. a já si budu nejspíš brát novej tapicírung tak přemejšlim i o výměně manuálního stahování za elektrické. chtěl bych se optat co to obnáší. kolik drátů budu muset tahat, odkud kam atd. díky moc za odpovědi. Kšandís

Jo zkus hedat, ale asi se z toho trochu převrátíš.

Stahovačky co oken, vypínače.... originál jsou na 405 ve dveřích v kapsách, tkaže celej tapec ve stejné barvě, nebo nějaké dodo ohavnosti. (vejdou se třeba na tunel). Pak zaslepit kličky.. No a pak elektroniku, která je normálně v modelu s elektrickou výbavou. Zajiš?uje dojezdy oken a automatické vyjetí toho tu řidiče.

Bez elektroniky se dá akorát doplnit omezovač, nebo relé aby se nespálila stahovbačka, když dojede.

Dělal sem to, ale doporučuju spíš vyměnit celé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělání el. stahování oken je trivka, nejhorší na tom je jen někudy protáhnout dráty. Už to tu bylo popisováno dostkrát, i podle modelů. Ty nejstarší typy u toho vůbec žádnou elektroniku nemaj, žádné dojezdy ani nic podobného, prostě jen spínač a dráty. Pokud chcete stahování s automatikou, tak to je taky primitivní, stačí dokoupit příslušnou jednotku, např. od Jablotronu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není zač. Nad těmi odpověďmi na RC se popravdě třískám smíchy - kvůli zapojení tří dvojic drátů by tam vyndavali celou palubku, měnili komplet kabeláž, a prej práce minimálně na tejden - a eště se strašně důležitě tvářej, jako by R21 byla na opravy něco výjímečnýho :D ale jestli se podle těch jejich návodů do toho pustíš, tak pak poreferuj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No není zač. Nad těmi odpověďmi na RC se popravdě třískám smíchy - kvůli zapojení tří dvojic drátů by tam vyndavali celou palubku, měnili komplet kabeláž, a prej práce minimálně na tejden - a eště se strašně důležitě tvářej, jako by R21 byla na opravy něco výjímečnýho :D ale jestli se podle těch jejich návodů do toho pustíš, tak pak poreferuj ;)

ten dotyčnej \"robert\" tušim že to psal si to dělal ale s tim si předělával i centrál a tak. popisoval mi to v SZ.ale hlavně to dlouho ladil aby to fungovalo tak jak má.

doufám že mi to pomůže honza kalina. a ten mi právě nabízí i palubku v barvě. ale do tý nejdu. to bych se osypal.:D mě šlo hlavně o ty relátka a pojistky a kably k vypínači a strojku. aby mi to pak nevyhořelo. jinak kdybych si to dělal sám já elektronickej antitalent tak to dělám měsíc:D

jinak pokud nemam toho mojeho frantíka prolezlího tak bych se po*ral z těch některejch řešeních:D ale myslim že i u peugeota to nebude o moc jiný. teda podle toho co řikal čapy:D:D:D a díky za uklidnění. ten \"tejden\" mě pěkně vystíhoval:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...