Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemoc 605 prahy


ancinc

Recommended Posts

Zdraíčko pánové mé 605 mají dohromady skoro půl století a samozřejmě už začínají kvést prahy paradoxně u té mladší víc tak jsem se začal oně trochu zajímat že bich si je do foroty pořídil a třeba po další zimě

před STK vyměnil a vono nic nedostatkové zboží skoušel jsem i original peugeot a tam mi řekli že mají jen jeden levý a chtějí za něj neuvěřitelných 6200,- To asi spadly z hrušky!!! Volal jsem ještě nějakému pánovy

do plzně který inzeroval spoustu dílů a ten taky nic. Nevýte někdo kde se dají sehnat ????  Má cenu je kuchat z aut na vraku poškodí se při demontáži??? 

dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má cenu koupit v metráži plech a naohýbat si to sám s nějakým klempířem na míru . To není jen u 605 ......buď v klidku. 

 

apolitika  koncernu PSA na starý vrány platí všude ....čím starší auto ,tím dražší díly .....bych ti mohl povídat u sebe,kolik je to v databázi za astronomii na ND bez DPH a navíc kdesi ve skladě ve F nebo vůbec a svépomocí za pár peněz.......den práce

 

koukal jsem na stránky v PL a i tam chtěj pro příklad na P205 za práh cca 1000 plus 300 doprava ...to se neoplatí ,i kdyby tam bylo něco rozřezaného zachovalého na 605....na citr Ax mi taky řekli kdysi v citroenu 6500 s prací za 1 práh....to neřeš.

 

napadá mě ,že máš prakticky stejný koráb podobný s XM ,koukni sem ,dělal i prahy ,na Xm,Gsa

 

http://forum.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?f=146&t=6606

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XM je este menej ako 605.

Prahy uz nikde nekupis, a ak maju tak ako pises za neskutocne prachy.

Robil som ich na svojej starej 605, pred 8 rokmi a vtedy stali 1 ks/ 5000 Sk.

Ako pise myšut, opalti sa zohnat dobreho klampiara, dobry plech a ohnut to tak, zavarit natriet, nastriekat a je to.

Len neviem ci sa to oplati vzhladom k hodnote auta.

Mna to tiez caka, leby ty zasrany cestari len solia a solia a auto len hrdzavie a hrdzavie.

Ale cely podvozok je na tom podobne, tak sa chystam na nater, Preston Bitumen, alebo Tlumex plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...