Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektronický tachometr


Martin.1203

Recommended Posts

Zdravím, mám problém se svým mazlem 106 sport 1,1 2002, uplně poslední typ tachometrů co se dávaly, bez teploty vody a oleje.

Podměřuje o cca 10 km/h, tzn míval jsem svýho času na tachu 55 a jel jsem 50. Teď když jedu 50 tak to ukazuje neco kolem 45. Kilometry vypadá že počítá dobře, to ještě dneska testnu do práce a zpátky a dám vědět jak to měří.

Problém jde vidět už na první pohled, ručička bývala na 10, teď spadla někam pdo 10, když jsem zoušel ji pootočit zpět na 10 tak jak jsem seplnul klíček tak si spadla zpět. Nevím co to může být. Když je moc vedro a praží na tacháč slunko tak když jedu, semtam se stane, že tacháč se blokne, přirovnal bych to k chování tachometru při bouračce, sekne se za jízdy na 50, přestane svítit všechno, funguje jen kotrolka světel, po mírném přátelském pohlazení se probere, vynulují se hodiny a zas si začne ukazovat. Nevím, opravdu nevím čím to je, auto mám dneska přesně rok a začlo to dělat cca 14 dní zpět. Díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...