Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

olej


petrmarky

Recommended Posts

Mám 405 1.9SRI a v poslední době jsem zjistil že mi to bere hodně oleje a se spotřebou jsem se dostal při běžným ježdění na 15l/100km.Nevíte někdo co by to mohlo dělat??

Je to z roku 1992 a na tachaku je natoceno 76000KmAle kolik je popravde na motoru to nevim.je tam davanej pred 3 lety.puvodne tam byla 1.9 obyc a potom se tam davala tahle 1,9 SRI.Ale ja jsem to uz stim koupil.Tak nevim nevim jestli jsem udelal dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta spotřeba oleje bych možná věděl co to je ,měl jsem to taky a stačilo vyměnit gumy na ventilech oni časem a opotřebením stvrdnou.Nedavno mě to kámoš vyměnoval a od té doby mě to olej nepapá... Nevím tedy jestli máš stejnou závadu ... pokud ti to kouří modře tak je to jasný ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olej: jak pise Merkurek nebo taky krouzky = opruz a prachy f tahu :(

spotreba: asi nejspis neco s lambdou nebo mozna vaha vzduchu ci snimac polohy skrtici klapky..... taky opruz a jeste vic penez v hajzlu :(

takze jsem te asi moc nepotesil, co? :(

Jeste napis, jak je to stare, kolik to ma najete etc..... z toho by taky slo neco usoudit (mozna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by voštík

olej: jak pise Merkurek nebo taky krouzky = opruz a prachy f tahu :(

spotreba: asi nejspis neco s lambdou nebo mozna vaha vzduchu ci snimac polohy skrtici klapky..... taky opruz a jeste vic penez v hajzlu :(

takze jsem te asi moc nepotesil, co? :(

Jeste napis, jak je to stare, kolik to ma najete etc..... z toho by taky slo neco usoudit (mozna)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi to dělali na konci roku taky,mam ten samy motor!Po vyměne krouzku a par drobnostech to jede lip.nezere to na 100Km olej za cca700Kč :-) a spotřeba se snížila.Teď jsem krásně fičel po dálnici ve \"vyšší rychlosti\" a spotřeba benálu stejná jako předtím při nižším průměru mezi Prahou Brnem o 50Km... :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...