Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pásek s kroužkem airbagu páček pod volantem COM- Peugeot 407


chuck11

Recommended Posts

Dá se na sehnat a vyměnit jen holý pásek(snímač natočení volantu) s kroužkem airbagu na vícefunkčním ovladači pod volantem (COM).

Případně existuje nějaká firma, která by se případně zabývala opravou?

Jedná se o vícefunkční ovladač pod volantem(COM) se snímačem světel,palubním PC, s ESP, typ VALEO SCHALTER z Peugeot 407.

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to dost špatně. Ten pásek je v podstatě zataven do plastu a výměna mi připadá nemožná. Jednou jsem kamarádovi na 206 tento pásek opravoval. Je to už dost dlouho a pořád funguje. Byla to příšerná práce. Neměl ale ESP a tím pádem snímač úhlu volantu. To je zásadní problém. Jakmile to rozebereš, rozhodíš nastavení snímače a už to nikdy nedáš dohromady. Takže řešení je buď sehnat na vrakovišti (je tu ale riziko funkčnosti), nebo nový COM, ale cena cca 14 tisíc (pro SW) asi nebude to pravé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa podarilo na 407 pri demontáži volantu vyhodiť pásik na airbag. snažil som sa to spraviť 3 hodiny a nič proste sa to tam poskladať naspäť nedalo. Nakoniec som musel kúpiť nový lebo na 407 facelift COM 2008 som nenašiel nikde na predaj. ale nebol až tak drahý myslím že 250 - 300 eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dříve dělal tyhle jednotky, sice ne do Peugeota, ale do spoustu jiných aut. Ten pásek (plochý vodič) je napájen na kontaktní destičky nebo u novějších modelů odporově přivařen. Vyměnit samotný pásek je dost problém, lepší sehnat celou kontaktní jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval som repasovat kamosovi zo 407 minuly tyzden v tejto firme v polskej pobocke

http://www.bba-reman.com/cz/index.aspx

Kazdym dnom by mali byt spat tak dam potom recenziu. Maximalna cena opravy 600 zl. Uz mi pred casom repasovali kompresor podvozku na C5 kvalita bola vyborna.

 A jakou mněl na nich závadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...