Jump to content
  • Current Donation Goals

Pomoc-tuning

Issbia

Recommended Posts

Nazdárek všichni, prosim vás potřebuju poradit s tuningem 205, hlavně potřebuju nějakej zadní spojler, vůbec nevim kde ho vzit....a kdybych si kupovala hliníky, tak pořád nevim jaký můžou mít všechny rozměry, mam pětidvířko 1,6gt, nebo pošlete někdo vytuněný fotky, díky Ivuše issbia@tiscali.cz

pokud jsi to s těma kolama myslela, že chceš vědět co ti zapíšou do techničáku, tak si zajdi do koncesionáře peugeotu s velkým tp, oni pošlou na peugeot čr dotaz a peugeot čr ti napíše papír se všemi homologovanými rozměry kol pro tvůj vůz. s tím pak zajdeš na úřad a oni ti ty kola zaíšou do tp.

Původně zaslal: Crack

GTčko byla jen 1,4ka ne:myslim kola tam můžeš dát skoro jakýkoliv,ale záleži na tom co chceš dělat s lemama,záleží taky na šířce ráfku atd,je to širokej pojem

GTi byla 1,9 a 1,6 ostatní jako 1,4 jsou poněkud pochybné:papa

já myslel že GTi a GT je jedno a to samé :myslim

co se spojlerů týče na míru ti může udělat něco zdejší člen Jepík nebo stačí prohnat googlem a je tam fotek mrak :mrk

http://www.google.com/search?hl=cs&q=peugeot+205+tuning&btnG=Hledat&lr=

kola: nejlepší je dát co je ve velkém techničáku napsané jsou tam i ráfky s přesným číselným označením i s ET., pokud to neztačí je dobré nechat dopsat jak se tu radilo, nebo s rizikem pokuty neprojití TP dát jakékoliv. co vím tak se dávali 5,5 nebo 6J14 s pneu 185/60R14 nebo 6J15 s pneu 195/50 nebo 55R15 ale ET nevím. já mám třeba 7J15 ET 10 s pneu 195/50R15

mk:papa

děkuju vám všem, zkouknu to díííííky....fakt mam 1,6gt:aut65/6 400 pětidvířko

jo a eště kdyby jste někdo prosim věděl o budíkách na ten novější model, dejte prosím vědět, nemůžu ho nikde sehnat a ten můj nesvítí, neměří, nepočítá:)

a eště bych potřebovala radu s blinkrama v blatníkách chtěla bych tam dát bílý , když pudu do krámu a řeknu jim, že chci na 205 bílý blinkry, daj mi něco?:)

děkuju

Původně zaslal: Issbia

jo a eště kdyby jste někdo prosim věděl o budíkách na ten novější model, dejte prosím vědět, nemůžu ho nikde sehnat a ten můj nesvítí, neměří, nepočítá:)

a eště bych potřebovala radu s blinkrama v blatníkách chtěla bych tam dát bílý , když pudu do krámu a řeknu jim, že chci na 205 bílý blinkry, daj mi něco?:)

děkuju

hele, ale já ti věřím že máš 1.6GT :mrk moje reakce byla na tu 1,4GT což si myslím že není, jinak to že je to GT a ne GTi vidím jen v tom že \"i\" jako injektion neboli že GT je starší bratříček GTi který nemá vstřiky ale karburátor :myslim a nejspíš bude do r.v.1987:myslim a ty starší měli trošku jinou palubovku. Pokud jde o kola a náprvy tak by to snad nemuselo být moc rozdílné, ale nenvím, vím jen že normální 205 a GTi neli rozdíl 1cm na nápravě na každé straně, protože GTi bylo širší kvůli brzdám. Takže ta kola co jsem psal na GTi by snad mohla jít i GT ale na 100% to nevím. mk:papa

[upravil dne 16/11/05 mk405]

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Issbia

děkuju

hele, ale já ti věřím že máš 1.6GT :mrk moje reakce byla na tu 1,4GT což si myslím že není, jinak to že je to GT a ne GTi vidím jen v tom že \"i\" jako injektion neboli že GT je starší bratříček GTi který nemá vstřiky ale karburátor :myslim a nejspíš bude do r.v.1987:myslim a ty starší měli trošku jinou palubovku. Pokud jde o kola a náprvy tak by to snad nemuselo být moc rozdílné, ale nenvím, vím jen že normální 205 a GTi neli rozdíl 1cm na nápravě na každé straně, protože GTi bylo širší kvůli brzdám. Takže ta kola co jsem psal na GTi by snad mohla jít i GT ale na 100% to nevím. mk:papa

[upravil dne 16/11/05 mk405]

vždyt to tady celou dobu říkám.GT byli 5tidvéřákiy a s GTi to nemá nic společnýho.Vyráběli se okolo roku 90-91 měli obyčejnej motr 1,4 55kw.Normánlí 205ka co měla spojler z GTi a stejnej interier,něco jako po roce 92-93 205ka winner

vždyt to tady celou dobu říkám.GT byli 5tidvéřákiy a s GTi to nemá nic společnýho.Vyráběli se okolo roku 90-91 měli obyčejnej motr 1,4 55kw.Normánlí 205ka co měla spojler z GTi a stejnej interier,něco jako po roce 92-93 205ka winner

ale jo :D mě se jen nezdá ta 1,4 tý 1.6 bych věřil, navíc Issbia to má i TP, s nikým se nehádám jen podotýkám že jsem viděl i 1.2GTi a 1.4GTi a to byli nějaké rádoby překopávky prohlášené za originál, navíc občas je slušnej bordel v TP.

pokud chceš kola 15\" tak JEHLIX prodává orig. speedline co byli na GTi: http://www.peugeot-club.com/topic/10092-speedline-15/

Původně zaslal: mk405

ale jo :D mě se jen nezdá ta 1,4 tý 1.6 bych věřil, navíc Issbia to má i TP, s nikým se nehádám jen podotýkám že jsem viděl i 1.2GTi a 1.4GTi a to byli nějaké rádoby překopávky prohlášené za originál, navíc občas je slušnej bordel v TP.

pokud chceš kola 15\" tak JEHLIX prodává orig. speedline co byli na GTi: http://www.peugeot-club.com/topic/10092-speedline-15/

ty chlape jeden ty mě nevěříš.,2Gti sou překlepy,nebo to jen tak někdo napíše do inzerce,podívej se na Bohouše:) ale 1,4 GT se oficiálně vyráběla!někde musím dohledat material,známej ji má,je taková tmavě zelená