Jump to content

Přerušovač směrových světel P406

Edison
 Share

Recommended Posts

Ahoj pánové, co máte nějakou tu dokumentaci... Chci vyměnit přerušovač směrových světel. Bohužel v knize není označeno, které to je. Máte někdo příslušný obrázek?

A druhá související věc: Nemáte někdo konkrétnější schema obvodu blinků? Pro to, co chci udělat je schema s "16" - zabudované systémy fázového rozhraní málo. Tedy potřeboval bych vědět, jak jsou vývody přerušovače blinkrů zapojeny.

Dík všem...

Carloss

u noveho modelu je vse v jednotce BSI ( tebou zmineny pojem zabudovane systemy fazoveho rozhrani), ta je plna relatek. Vnitrni schema BSI tezko sezenes, rozhodne v serviceboxu neni pristupne ani v placene verzi.

kvuli cemu potrebujes menit prerusovac ?

• 3 weeks later...

Díky, pánové.. No... chcu zkusit místo žárovek dát LED... Jenže.. jak známo... není příkon... blabla... I když nemáme šéma... jestli se tam aspoň to relé dá vyměnit, nebo je to řešený BSI SW?

To je obrázek z old modelu bez BSI. U new modelu je to v BSI a to schéma budeš těžko shánět. :myslim

Ještě je dohledatelný kudy jde z BSI signál pro blikače, případně vstup páček. Pokud to je ta 406 co máš v podpise, tak něco asi možný bude jelikož 2000 ještě neměla MUX.

Schéma:

post-572-0-24956200-1433607869_thumb.jpg

Edited by Dave_k

Dáky... Tohle schema mám... Jsem si říkal, že tam bude píchutý ten přerušovač, ale nenašel jsem v podstatě vůbec žádná relé. Ano, mám to bez MUXu, ale i tak se zdá, že všechno je řešeno v BSI a integrovanými relé, ta tam jsou (samotná BSI by to jistě nemohla utáhnout). Jsem předpokládal (asi mylně), že to bude řešený tak napůl... A ono asi ne... No... uvidím... Nějaká další řešení mám v plánu...