Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkoměr ve kterých 405kach


uulik

Recommended Posts

Otáčkoměry se samo dělali i do D, myslim že to nebude velkej problém zprovoznit, otáčkoměr má celkem 4 dráty, a to +, -, a další dva ti vedou ve stíněnym kabelu k tomu čidlu co máš na převodovce, myslim že jsem to zapojení někde i měl napsaný, kterej vývod je kterej.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Otáčkoměry se samo dělali i do D, myslim že to nebude velkej problém zprovoznit, otáčkoměr má celkem 4 dráty, a to +, -, a další dva ti vedou ve stíněnym kabelu k tomu čidlu co máš na převodovce, myslim že jsem to zapojení někde i měl napsaný, kterej vývod je kterej.:papa:papa

JJ, je to přesně tak, jenom vyměníš hodiny za otáčkoměr, napojíš dva dráty z čidla, + , - a je hotovo.

Jenom je mi divný, jak je možný, že tam máš hodiny, vážně to tam bylo už z výroby:myslim??? Vždy? hodiny jsou u starýho i novýho modelu na prostředním panelu. Nebo mě teď šálí mysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do (nejen) 405 se dělaly budíky jak s otáčkoměrem, tak jenom s hodinama, záleží to na výbavě. Pokud to u diesela s otáčkoměrem nemáte, na 90% tam nebudou ani dráty k němu, a musíte si je přivést od čidla (2 plus kostra) a napájení otáčkoměru. Pozor na to, že jsou dva výrobci budíků - Jaeger a Veglia - a u některých modelů (teď nevím jestli i u 405) jsou ty budíky různých výrobců nezáměnné, mají jiné konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravím pánové mám 405 GLD a měl jsem tam přístrojovku s hodinami ale umřela tak mám ted s otáčkomněrem no a ted ten dotaz to čidlo otáček je kde?? a je tam už originál nebo si ho musím sehnat dík:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...