Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držák na telefon


Ceeper

Recommended Posts

Zdravim,

Jakej používáte držák na mobily v 307?

 

Přední sklo je hrozně hluboko, to mi na husí krk přijde až moc a do průduchu ventilace se mi držák zacvakávat nechce. Blokuje cirkulaci vzduchu a až budu na zimu topit, nejsem si jistej, co by to s telefonem dělalo...

 

Nějakej tip?

Upraveno uživatelem Ceeper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem originál na Samsung Galaxy S2 a teď co mám Note 4 mám http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-samsung-ee-v200s/ maximální spokojenost.

edit: jeden čas jsem dával na trojuhelník na dveřích,ale je to trochu nevýhoda když prší

odesláno z Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl...to jsou ceny.... :myslim

Hele Gabi....zas ta tvoje fotka s pojízdným hokejem...jo :D :D :super

Já mám ve služebním navigaci na levé straně ,takže u 307 mi držák na skle jako má Gabi nevadí.....a protáhnout kabel k nabíječce je ten nejmenší problém...mám na skle držák na S3 Neo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hokej mě pobavil :D:potlesk

Já právě mobil nechci dávat na levou stranu kvůli tahání kabelů od nabíječky a v budoucnu plánovanýmu audiokabelu do rádia...

Ale jestli opravdu fungoval držák i na palubce, tím líp :)

Navigaci mám na skle vlevo jako Gaba. Nabíječku vytaženou zleva podle dveří přímo z pojistek. 12V zásuvka u řadičky je tak volná pro jakékoliv jiné použití. Na telefon teď zkouším krátký držák Celly, tuším typ 14 - když už telefonuju tak s Bluetooth handsfree na uchu ;) Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil tento držák                       http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-defender-101-plus/                Přidělával jsem ho na čelní sklo nad multifunkční displej,ale v létě jsem se začal potýkat s přehříváním telefonu a a výpadky navigace. Tak jsem začal přemýšlet kam dát držák a našel jsem místo na palubce. Držák je na dobrém místě a zároven se  telefon  chladí .  Navigace funguje super navíc zapojíš konektor do rádia a můžeš poslouchat i hudbu  . Vyndal jsem zátku vedle zamykání dveří, je tam  šroubek na který jsem přidělal držák . 

post-35742-0-35191900-1431717505_thumb.j

post-35742-0-81869000-1431717525_thumb.j

post-35742-0-25269600-1431717547_thumb.j

post-35742-0-08367100-1431717555_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zní jako zajímavý řešení, jen je škoda toho blokovanýho tlačítka...

 

Jak jsi tu krytku vymontoval? Stačí jednoduše vypáčit šroubovákem?

Držák jsi na ten šroubek přidělal jak? Velikostně souhlasí se šroubkem držáku nebo bylo třeba něco měnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil tento držák                       http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-defender-101-plus/                Přidělával jsem ho na čelní sklo nad multifunkční displej,ale v létě jsem se začal potýkat s přehříváním telefonu a a výpadky navigace. Tak jsem začal přemýšlet kam dát držák a našel jsem místo na palubce. Držák je na dobrém místě a zároven se  telefon  chladí .  Navigace funguje super navíc zapojíš konektor do rádia a můžeš poslouchat i hudbu  . Vyndal jsem zátku vedle zamykání dveří, je tam  šroubek na který jsem přidělal držák . 

Nemůžu si pomoct, ale navigace umístěné kdesi vpravo, abych musel natáčet hlavu, a ještě k tomu ji sklánět (u těch zabudovaných do palubní konzole, jak je to v těch nových autech), to je u mě cesta do pekel. 307 má hluboké čelní sklo a jedna z nejlepších výhod toho pro mě je, že mám navigaci nalípnutou vlevo tak, že na ni periferně vidím, ale vůbec mi nepřekáží ve výhledu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...