Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jirkovo 406 coupé


JVT

Recommended Posts

Můj snad vtipný podpis je už minulost.  Byl bez jakéhokoli upozornění adminem upraven.  :( 
Ač byl vytvořen dle nápovědy viz níže: 

 

Váš podpis může obsahovat:

• Libovolný počet obrázků 

• Obrázky do 1024 x 100 pixelů

 • Libovolný počet adres URL

 • Libovolný počet řádků 

 

Neodpovídal pravidlům viz níže:

10. Pravidla pro podpis
Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 1024x100px a max 240kb. Obrázek nesmí být reklamního charakteru.
Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně a Vaši spotřebu paliva.

Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy, inzeráty či odkazy na ně. Stejně tak do podpisu nepatří jakékoliv sdělení odlišné od zaměření fóra. Výjimku pro vložení webové adresy a popisu činnosti mají schválení komerční inzerenti po zaplacení daného poplatku klubu - Info ZDE

Administrátor má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby.
Vedení klubu, admini a moderátoři mohou mít v podpisu jakékoliv sdělení či webové adresy související s chodem klubu.

 

OK netrvám na původní podpisu. Co mne zarazilo, že jsem nebyl upozorněn adminem na mou chybu trochu normálně a lidsky. Upravil bych popis sám. Můj popis nikoho neurážel, nebyla v něm žádná skrytá reklama. To bych tu okamžitou úpravu pochopil. Snad nevadil ten pokus o vtip: Tříkolka, koloběžka a na dlouhou dobu kolo a poté nastává motorové období. :D Tak nějak jsem svůj podpis začal. ANO pravidla říkají: Administrátor má právo nevhodný podpis...upravit do přijatelné podoby. Nejsem členem dlouho, trochu zde i tápu. Jsem tady abych se bavil. Činnost admina chápu trochu jinak. Rozumný člen pochopí svůj omyl a provede sám opravu. Už jsem na světě dost dlouho a v hlavě mám snad i maličko rozumu. Rozhodně tady nechci vytvářet blbou náladu, ale postup admina (i když byl podle pravidel) může být občas trochu citlivější...  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Dave_k

fotku s poškozením nemám  :myslim   fotil to jen pojišťovák.  :) Prohlížel jsem fotky co mám a skoro na všech je levá strana.

Asi podvědomé jednání fotit stranu s volantem  :D Něco jsem našel tak přikládám.  

Která pojišťovna? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Chozeluizskuner

Ta velká tlama je prostě super! (Až na ten odstín) Tak si představuji Coupe... Jeden se směje, druhej se mračí :D

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta velká tlama je prostě super! (Až na ten odstín) Tak si představuji Coupe... Jeden se směje, druhej se mračí :D

 

Jeden se smeje a druhy mraci  :D, to jsi vystihl . Ale musim rict, ze jak se mi moc ta velka tlama nelibila na novejsich peugeotech, tak coupecku fakt slusi. 

 

Moc pekne fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Ahoj Pežoťáci

Dnes jsem si ověřil rčení "závada která není nejde opravit". Znáte to trasa kterou jezdíte každý den. Dojedu na začátek klesání a už bez zařazené rychlosti se auto krásně rozjíždí. Projíždím levou, pravou znova levou a ještě pravou zatáčku. Následuje 200 m rovinka končící pravoúhlou pravou, další 400 m rovinka a odbočení doleva do práce. Když se mi nemotá před autem někdo jiný tak už rychlost nemusím zařadit a dojedu až do práce. V týdnu se mi dvakrát zdálo, že se pravé zadní kolo, při projíždění první levé zatáčky dolů z kopce, jakoby na vteřinku přibrzdí. Sice tam nebrzdím, ale vzhledem k již dost velké odstředivé síle při projíždění té zatáčky mne napadlo, že se něco děje s brzdou na pravém zadním kole. Příčí se třeba utržené obložení na destičce? Nebo na pakně ručky? Rozhodl jsem se to raději prohlédnout hned. Co jsem zjistil? Nic. Vše OK. Tak jsem jen vše očistil, namazal vše co se má a zase jsem to složil dohromady. Pak mne napadlo udělat fotky. Bohužel jsem už namontoval zpátky brzdiče. Rozhodoval jsem se. Znova sundat třmeny a kotouče pro lepší fotku? Usoudil jsem, že na to už jsem moc línej. Když už bylo auto na zvedáku tak jsem zkontroloval spodek. Pamětníci to znají. Na Škodovkách se škrábal a znova natíral spodek. Stejně se výměně blatníků a prahů nedalo zabránit. Moje coupé, zatím hodně dobrý. :super         

post-49077-0-99109000-1455393224_thumb.j

post-49077-0-30945300-1455393233_thumb.j

post-49077-0-59479400-1455393242_thumb.j

post-49077-0-57953300-1455393250_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...