Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klima


pistinko

Recommended Posts

Tych 12v na spojke som tam nameral ked som tam dal bigel z napajania bsi co bol oproti tomu co ide do spojky hrubsi kabel a kde bolo trvalich 12v bez ohladu na pouzivane funkcie. Cize ked som meral na stekri kompresoru s tym biglom 12v tam bolo len spojka nic.. Vsetky poistky su ok som ich meral aj v bsi aj bsm aj pod volantom cize predpokladam ze bude ko kompresor.. Podla tohto zistenia predpokladam ze kompresor ma v sebe nejaky senzor ze ked ho nezapne tak odpoji rele v bsi a klimu nevzopne... Ci sa milim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

io pokial si to bral z napajania z hrubeho kablu bsi tak ok 

nieco je so spojkou  bud skorodovana alebo nieco s cievkou  snimac tam neni ziaden 

mozes este pripojit na pin 7 BSi oproti kostre vozidla ziarovku a zapnut klimu  ak zasvieti tak spinaci obvod v bsi je v poriadku 

ziarovku preto lebo merak neodobera takmer ziadne ampere nevyvolas zataz tomu obvodu 

merak ti sice ukaze 12 volt ale ci su schopne tade tiect ampere uz nie 

to by si ho musel inak zapojit 

ale so ziarovkou je to jednoduchsie 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypada na dvojity problem aj spojka aj spinanie bsi 

kup si skusacku stoji 2 eura merak ta oklame skusacka nie 

zrejme odislo spinanie bsi tym padom spojka zahrdzavela lebo sa dlho nezapinala 

stejne by som skusil tu ziarovku s biglom a bez a bola by istota ze to nespina v bsi  a nespina ani spojka 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdeluj kompresor (mechanicka zalezitost)-to s tvojim problemom nesuvisi

a spojka kompresora (elektro-mechanicka zalezitost)-o tom je rec

su to oddelitelne sucasti

zalezi na typu poruchy spojky  ak by bola spalena cievka cize v skrate  odpalilo by to nejaku poistku alebo aj spinaci clen v bsi 

ak su zhrdzavene lamely v tej spojke ze to cievka nedokaze pritahnut tak tam bude 12volt len to nenaskoci

alebo prerusena cievka ,napetie tam tiez bude ale spojka nefunguje 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pani.. Tak dnes som sa zas venoval tej klimoske a skusal som to s tou ziarovkou ako ste mi radili. Odpojil som steker s kompresora dal som ziarovku a zapol som klimu.. Ziarovka na mali okamih preblikne a nic viac sa nedeje.. A skusal som aj po tej spojke kompresoru buchat kladivom ked som na nu pripojil 12v z +polu baterky ale spojka sa ani nepohla.. Do skratu nesla lebo som do kabla dal 10A poistku a ostala cela. Kompresor je mrtvy.. Co s tym asi dalej.. Uz ma to celkom serie ked je teraz take teplo a v aute je jak v saune...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydrzat este mesiac a klima ta trapit nebude :D 

teraz vazne bude to nieco stat 

spojka na kompresore

a zrejme aj ten spinaci obvod v bsi 

ten si sam nevymenis ale musi niekto co ma pajkovaciu stanicu (teplovzdusnu pistol) s klasickou pajkovackou upalis vsetky medene plosky 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...