Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klima v horku nefouká


tomikzlesa

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Já to vyřešil tak, že jsem koupil na vrakáči ventilátor s regulátorem pro automatickou klimu a v autě vyměnil kus za kus, je to docela dobrý hlavolam, ven to jde samo, ale zpátky docela zábava a problém byl tak vyřešen, předtím jsme jezdili s otevřenýma oknama a stejně jsme byli v autě spocený až ba pr.... a nic nepomáhalo, klima fungovala, náporem při vyšší rychlosti bylo cítit z mřížek zima, ale ventilátor se ne a ne zapnout, po výměně za jiný to šlapalo hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj všichni, mám problém s regulátorem otáček motoru topení na Peugeot 406 2.0 hdi 66kw, digiklima r.v. 2002 novější model. někdy se sám vypne, nebo se vypne při vyšších otáčkách když odmlžuji sklo. motor jsem měl venku a nemá žádné tranzistory, vedou do něj dva dráty na konektoru. děkuji za radu.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mám podobnou závadu na peugeot 307 1,6hdi 80kw 2004, pří velkém horku a nastaveni klimatizace na nejnizsi teplotu se vypína sam vnitrni ventilator na plné otáčky v nastavení jak na ac tak na eco chvili nejde snizovat ani zvysovat otacky ventilatoru a po chvilce se sam zase zapne, pokud hned nastavim vyšší teplotu tak se ventilator pomalu roztoci na plno a fouka porad.kdyz je chladneji tak se nevypíná asi? mám automatickou klimu. nejake rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...