Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1.9D skúsenosti s tymto motorom


Luket

Recommended Posts

Zdravím vás...má niekto skusenosti s 306 1.9D???lebo mam moznost kupit toto auto s dieslovym motorom...r.v. 99 najazdene ma 90000km, je tam dost bohata vybava klima hmlovky el okna a zrkadla....len neviem ci sa to oplati kupit v dieslom prevedeni....poradi mi niekto kto vlastni taketo auto???vopred dik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam presne to samy auto co pises i rok 99. Akorat mam najeto 180000 a bez vetsich proplemu. Ted mi akorat nejspis zacina tyc radiator od topeni. Jedinou vec kterou si musis uvedomit ze to auto nedisponuje zadnym velkym vykonem. Proste to turbo tam chybi, tak si dej pozor na odhonenej motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za odpovede...inac foto toho auta je tu: http://autovia.sk/search/includes/Detail.asp?BrandType=&OfferID=149085

takze to mozete zhodnotit....len co ma dost zaskocilo ze na pravom boku pri plaste to zacina hrdzaviet...na fotych foto ta strana nieje odfotena...

TO ROM: co si myslel odhonenej motor???skus to napisat niak inac lebo na 100% ti nerozumiem co si tym myslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem tim jen to ze je to prece jen dieslovej motor a ten nema rad toceni do vysokejch otacek a honeni za studena. Vetsine ridicu to je docela jedno.

Jinak jsem se na nej dival a malem jsem se lekl ze mi ho nekdo ukradl. Stejna barva, stejnej tapec, temer stejna vybava. Jediny co se mi na tom nezda tak je ten palubni pocitac. Co ja vim tak ten se do 306 nemontoval (aspon ne do roku 99). :myslim

Nez bych ho koupil tak bych ho nechal nekym skusenym poradne skontrolovat.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1.9 je bezva motor. Při základní údržbě a slušným zacházení je \"nesmrtelný\". Není to na závodění, ale spolehlivě tě doveze kam potřebuješ se slušnou spotřebou.

Jo ale podle tý fotky interiéru mi přijde, že to mělo vystřelený airbagy, ten volant je na středu \"nějakej\" divnej.

[upravil dne 14/11/05 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm tiez sa mi zda ze to auto volakedy niekto rozbil...svedci tomu aj to ze to zacina hrdzaviet na lavom boku...je to dost take nezvycajne aby 306 hrdzavela...

rad by som vam sem poslal tu foto ale mam ju ulozenu v compe a snazil som sa to tu hodit ale vzdy to vypisalo niaku chybu. je sem mozne pridavat foto co mam ulozene v kompe???alebo sa sem daju dat netove odkazy na obrazky???

[upravil dne 15.11.05 Luket]

[upravil dne 15.11.05 Luket]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luket

hmmm tiez sa mi zda ze to auto volakedy niekto rozbil...svedci tomu aj to ze to zacina hrdzaviet na lavom boku...je to dost take nezvycajne aby 306 hrdzavela...

rad by som vam sem poslal tu foto ale mam ju ulozenu v compe a snazil som sa to tu hodit ale vzdy to vypisalo niaku chybu. je sem mozne pridavat foto co mam ulozene v kompe???alebo sa sem daju dat netove odkazy na obrazky???

[upravil dne 15.11.05 Luket]

[upravil dne 15.11.05 Luket]

Tady je ještě fotka auta, které si Luket vyhlídnul, můžete mu psát názory na toto auto.

p306_luket.jpg

[upravil dne 15/11/05 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Ja mám 210685 km,lenže sme kupovali auto čisto nové v salóne,auto má 13rokov a 10rokov sme chodili naspet do Peugeot sevisu aj na výmenu oleja..Takže záleží aj na tom kolko malo auto majitelov a ako snim jazdili asi tak.....Zatial maximálna spokojnosť :super:super:super

[upravil dne 20/1/11 17:13 BigDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že má 90 000 km sa rozlúč, dnes nájsť diesel a ešte k tomu taký ročník s toľkými kilomerami je trúfam si povedať \"nemožné\" ber tie kilometre s rezervou, ale nebál by som sa ísť do takého auta aj s 300 000 km. Je to trošku slabší motor, ale iba čo sa týka výkonu. Ja mám možno niečo cez 200 000 km až nie viac a kombinovaná spotreba mi vychádza niečo okolo 6-7 l/100 km, na dlhé trasi sa dá spraviť a na 5 l/100km. Do kopca sa mu so zapnutou klímou nechce, nie je to žiadny športiak, ale spoľahlivosť to myslím vykompenzuje. Ja som na svojom spravil zatiaľ cca 35 000 km a zatiaľ som menil iba remenicu od kľukovky, spojku a servo, ale to bolo iba bežným opotrebením. Výmenu rozvodov, olejov a filtrov nerátam, lebo to je myslím samozrejmosť pri jazdenom aute, lebo nevieš akým štýlom sa na tom jazdilo a ako som písal vyššie, tak aj tie km nie sú nikdy stopercentné a autu to, len prospeje.

EDIT, a ty kokos to som si ani ja nevšimol :D :mad

[upravil dne 20/1/11 17:37 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...