Jump to content

Nejaky ochotny Prazak na sraz?

Recommended Posts

Takze jede nekdo z Prahy na sraz do Liberca kdo by byl ochoten ze srazu dovezt sadu alu disku R15 do Prahy. Kola budou cista a financne vyresena! Takze klucina by si je jenom na adrese hodneho Prazaka vyzvednul v nedeli vecer po navratu domu ze srazu. Bude za to lahvinka dobreho vinka. Dikec.

Ahoj,

já se tam patrně v pátek jen otočím, a možná už něco do Prahy povezu. Takže kdybys nikoho nenašel, tak to mohu stáhnout já.

tak uz jsem zbytecnej.... ale kdyby cokoli, tak se u me daj uskladnit, kdyby dotycny nestihal. Na odvoz se to ke me ale diky kocarku nevejde :D

Dnes jsem mluvil se zajemcem a kola by si vyzved ve stredu. Je pracovne v zahranici. Marceli,bude to velkej problem?

hele Koudaku, flasku klidne dej Marcelovi, my ji vypijem stejne spolu, a kola odvezu ja. Pojedu s vlekem, tak je hodim do vleku a nikdo to nemusi davat do auta :), ok? U me klidne muzou zustat v garazi :). Vetsinou jsem i celej den doma, protoze marodim s nohou po operaci......no a bydlim asi 800 m od Marcela :D

OMLOUVÁM SE ZA PÁTEČNÍ NEDOSTAVENÍ SE.

Bohužel směna mi skončila v 18:45 a jelikož jsem chtěl za Libercem nejdříve vyzvednout díly, jel jsem tam, ale na sraz už mi to nevyšlo, díky následné ranní směně.

Doufám, že to s disky dopadlo dobře a děkuji těm, kteří je vzali za mě.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...