Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde seženu křídlo cosworth na Peugeota 309???


Chip

Recommended Posts

jee tady to jede :mrk

a už se vracíme k tématu:bojim no co sem koukal tak snažší je pořídit to eskortovy a předělat, ty se pohybujou od 4,5-6tis novy + rek bych tak 500kacek laminovací potřeby + neco za lak cca1000. a to bych rek ze ceny trochu nadsazuju no posudte to Vy zkušenější Laminátníci(počítáno bez práce tzn. DoDo):aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:myslim:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

012.jpg

Co se týče laminátu tak todle mě zatím stálo asi 3x laminovací sada (z místní drogérky) za 180Kč, což si myslím že je OK vzhledem k tomu, že sem dával 2 vrstvy (někde 3) a ze začátku sem to dost piplal, protože to je první pokus o něco podobnýho.

Teď už je to skoro dokitovaný, zatím 2 kitovací sady se skel. vláknem á 125Kč a 1 fajnovýho kitu za 135Kč. Zatím to tedy stálo cca tisícovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bych se měla jako stydět????????:myslim

Drahá \"Syvko\" možná tě to překvapí, ale ne každý příspěvek musí být zákonitě mířen na tebe.

Píše-li někdo např.: \"teda Mašinko, stydˇ se !\", míří tím patrně na účastníka diskuze s přezdívkou \"Mašinka\".

To jen tak pro příště...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

proč bych se měla jako stydět????????:myslim

Drahá \"Syvko\" možná tě to překvapí, ale ne každý příspěvek musí být zákonitě mířen na tebe.

Píše-li někdo např.: \"teda Mašinko, stydˇ se !\", míří tím patrně na účastníka diskuze s přezdívkou \"Mašinka\".

To jen tak pro příště...:super

Nebo si snad připadáš jako mašinka ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

jee tady to jede :mrk

a už se vracíme k tématu:bojim no co sem koukal tak snažší je pořídit to eskortovy a předělat, ty se pohybujou od 4,5-6tis novy + rek bych tak 500kacek laminovací potřeby + neco za lak cca1000. a to bych rek ze ceny trochu nadsazuju no posudte to Vy zkušenější Laminátníci(počítáno bez práce tzn. DoDo):aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:myslim:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Záleží kolik na tom bude práce (ta je na takové předělávce nejdrašší)pokud se bude muset rozříznout a z úžit nebo rozšířit a to není zádná sranda navíc když je to taková lopata.Dovedete si představit kdyby to prasklo a ve višší ruchlosti ulítlo?To jsou nepředstavitelné tlaky.Mě stačilo když jsem jel za Golfem a ve stovce se mu otevřeli zadní dveře které si nezabouchl,na hoře na dveřích měl křídlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masinka & Syvca RULEZZZ :D:D:D:D jeste par takovejch a bude tu tak veselo jako na tuning-forum :D nic ve zlym Masinko taky me ta otazka napadla :super a pro ostatni moralisty: jen ji nechte at se vybarvi holka :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Jepíku, Tebe sem zminoval už na začátku tak sem se chtěl zeptat jestli bys sem moh napsat jestli seš schopen něco takovyho moh vyrobyt, nebo nechces riskovat neco jako si napsal.

a doufám že Ti nevadí že Tě takhle zmiňuju ale byl si první kdo mě napadne ve spojitosti s takovymdle lamino dílkem:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

no Jepíku, Tebe sem zminoval už na začátku tak sem se chtěl zeptat jestli bys sem moh napsat jestli seš schopen něco takovyho moh vyrobyt, nebo nechces riskovat neco jako si napsal.

a doufám že Ti nevadí že Tě takhle zmiňuju ale byl si první kdo mě napadne ve spojitosti s takovymdle lamino dílkem:papa:papa

Že mě zminňuješ mě vůbec nevadí,aspoň se neco děje a je o čem diskutovat. A jsem schopen uplně v šeho a nejen v laminování:D.Už jsem dělal šílenější hrůzy a když jde trochu do tuhýho tak si nechám napsat že si to na auto namontují na vlastní nebezpečí.Stejně podle zákona co nemá homologaci a není to schválený tak to nemá na autě co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...