Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Při koupi auta, jsem tu nestihl poděkoval členovi @Devils-night, inzerát byl hned zamčen 😀

Ale tohle byl obchod přesně jak to má být, ba dokonce ještě 2x tak lepší než to má být, ta ochota, vyjít ve všem vstříc, prohlídka auta, doplnění klimy, atd, bylo toho spoustu, a i poprodejní pomoc, ohledně auta, co kde je, jak to opravit atd, ani nejde popsat jak mě tohle všechno dojalo. Ještě jednou moc děkuji. 

Ale jediný jak to asi lze napsat je takhle : Peugeot klub je prostě jedna velká rodina 🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat @Scratch za doručení od @Vena garážmistr věci co jsem se sním domluvil na koupi.

Děkuji tedy vlastně oběma

Jen bohužel to pracovně nevyšlo abychom se viděli a chvilku popovídali. Tak snad jindy

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLu hele ty malé hubené drzé dítě taky by jsi mohl dostat výchovné pohlavek abys nebyl drzé. Já mám totiž výrazně asimetrickou postavu asi metr na metr. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi  ( na základě mého / mých příspěvků ) nabídli pomoc dva členového našeho fora. Bylo to soukromě , tak je nebudu jmenovat, ale chci jim i takto veřejně poděkovat a zařvat :  Nejsme jen forum !!   Já vím, že to možná vyzní jako klišé , ale pro mne není - Díky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké díky @Lihous, který mi z Polska propašoval 2 kanystry AbBlue a ještě mi je dneska přiveze kus cesty naproti - a to mě zná jen z fóra a trochu po telefonu. Je to velkej frajer.....

 

 @Lihous díky ještě jednou. Nejen že mi musel dovézt to AdBlue, ale ještě mi pomáhal přehodit rezervu, protože jsem v Hradci zrušil pravou zadní pneu. Disk naštěstí zůstal ok, ale kus jeklu odrizleho rozbrusem mi zrušil novou pneu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za ty prachy by ti měla chvíli vydržet . . .   Myslím samozřejmě tu hračku :papa

Každopádně dost dobrý stroj !!!  Pro někoho kdo se tomu chce trochu věnovat určitě.  Pro toho , co to vytáhne akorát jednou v létě na dovolené už celkem drahá sranda. Ale zase je to samostné . . . :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL ... 😯😮😲 ... Za ty prachy by to mělo umět na lusknutí prstů uvařit kafe, vychladit pivo, umlčet vítekoho a přiletět s tím k fotelu ... nebo aspoň vypadat jako přitažlivá ženská ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...