Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Tak dnes veliké poděkování @Pe.Tr  za to , že ve svém volnu přijel , uklidnil mne , předal cenné rady , provezl mne bezpečnými, ale přitom klikatými cestami a tím se splnil účel toho co jsem potřeboval . Více info v tématu Co jsem dnes udělal. Následně mne dovedl zase zpět a pak odfrčel za svými závazky . Nenásilnou formou mne donutil jet jak rychle (max. jsem letěl 125 km/h) , tak to poslat do velkých či utažených zatáček . Pak lehký trenink na parkingu , kdy jsem ho i neúmyslně trochu vyplašil , když jsem to poslal mezi auta . 🙊 Opravdu si toho moc cením.  Někdo by řekl, že o nic nejde . . . Ale jde - o tu pomoc . :potlesk

A abych nekřivdil , původně měl v úmyslu přijet @Scratch ale musel si plnit povinosti jinde . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi bylo potěšením poznat osobně dalšího člena klubu: děkuji @jarokare za bleskovou reakci na mou poptávku v inzerci a hlavně za osobní donášku fungl nového ovládání oken až k autu 😆

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes při trochu plánovaném setkání s Milanem @Milan+ předání katalogu dílů od @MJSytic a já spíš mám co děkovat za nabroušení nože sekačky :D, takže díky. No lanko stále nenatáhnuto, protože 4mm je moc tlusté, tak jsem koupil 2,8mm a výsledkem je to, že lanko mám doma a pružinu (natáhlou) na chalupě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych takto dodatečně poděkovat @Scratch za dovezení mňamky pro Katku až pod nos do práce . :super  Bohužel jsem byl trošku rozhozen nějakou pracovní záležitostí a vůbec si nevybavuji zda jsem dostatečně poděkoval.

Takže Jirko  - díky cením si toho a Katka bude mít určitě radost ještě větší !  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Tak @Vena garážmistr dorazil jak slíbil , trošku se u toho vyvstekal , protože ta levá strana je fakt "dobře" přístupná a k tomu to tělo nové LEDky s chladičem místa nepřidává . . . :bacha

No prostě jako vždy :  nabídne , domluví , udělá , dodá něco navíc a až jako poslední bod řeší vyrovnání . Proto je mi potěšením s Vendou cokoli řešit .  Je to vždy jasné a dané !!!

Žádné dohadování , doprošování , vymlouvání . . .  Co se domluví , to platí . Takovéto lidi já respektuji a vážím si jich :super     Tisíceré díky :potlesk

Dodatek : Co se týče vyrovnání , je to tak nějak ve finále na mne . Ale nikdy si nestěžoval, tak doufám , že i zde je to k oboustranné spokojenosti :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...