Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

tak podle mé zkušenosti, je nejlepší na uchycení plast. podběhů a spodních deklů pod motorem atd. tato matka--nikdy se mi nestalo, že bych nepovolil šroub (samořezka), tyto matky byly třeba už na zadních světlech fiatů 850, aspoň já se s nima tehdá poprvé seznámil :super

https://www.autodilyjimo.cz/spona-matice-plechova-k-uchyceni-krytu-motoru-p6181?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Produktová&utm_content=Produktové&utm_term=matice+plechová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky @adrajovi za pomoc a realizaci opravy 20m balkonu. Ted to je zacisteno a pripraveno na nater barvy. Dekuju moc, mel s tim drbacku 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Milan+ napsal:

@Scratch

Můžeš hodit foto co se dělalo,ale za mě co má spáry,je zbytečně natírat.

Nemuzu, na fotografovani nebyl cas, uz jsem sahodlouhy popis co se delalo a jak, zaslal svagrovi, ktery stejne o podkladech vi uplny *neumím psát slušně. Takze ve zkratce, sundat provizorni ipu, odsekat zbyle lepidlo po dlazbe, odsekat loupajici se beton, vse to napenetrovat, dat novy hydroizolacni beton, znova vypenetrovat vc odseklych soklu, natahnout hydroizolacni lepidlo, natrit hydroizolacnim naterem. Problem je omitka ze sterku s vapnem, to jde zaizolovat velice spatne a na to jsme se soustredili. Myslim ze postup jsme diky znalostem zednickych praci Jardy a mych zkusenosti z realizaci zakladnich podkladu podlah, teras a balkonu, jsme skloubili snad funkcne... Doufam. Pouzili jsme ty nejmodernejsi, dostupne a vcelku drahe materialy skladby hydroizolace. Nasledovat muze pouze totalni rekonstrukce od zakladu, cili jit az na dno a zbyly by pouze zelezne Icka, nebo spise levneji, ten balkon zbourat a odriznout. Doted nechapu, k cemu je u rodinneho baraku se zahradou 20 metrovy balkon.......

@Klemoň tvuj humor chapu, ale spousta lidi se toho tady chytne jak slepice flusu, tak lepsi byt obcas taktnejsi. Ono byt 8h na slunicku kdyz je 30 stupnu, znamena, obcas si i dat to orosene pivecko, kdyz mas v sobe uz 5 litru vody....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Scratch napsal:

Doted nechapu, k cemu je u rodinneho baraku se zahradou 20 metrovy balkon.......

No přeci, abys nemusel chodit dolů ze schodů a přitom stál na sluníčku :super     

A jinak pro ty co "nechápou"  můj humor : nám se věnovala Adél a kluci makali na balkoně. Pak se zastavili na jedno pivko , mi dopili kávu, nafasovali to pro co jsme přijeli a kluci šli zase dělat . . .  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...