Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Díky @MJSytic za naspeedovaní mýho ntb..., snad nezhasne vesnice až ho za chvíli zapnu... a děkuju @Verýsekza dovoz skoro až domů.... 😃

Díky @radim.1008 za brus asi půlky tupý dílny a taky moc díky za to, co "nikdy neexistovalo" - jsi fakt kamarád..!!! 😘

díky @Pe.Tr za dovoz brusu do Prahy... Ozvu se na předání.. Dědečka už svrběj ruce.. 😅

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to "nic" dnes předáno na fotbálku.. ( @Pe.Tr si potřeboval stejně odfrknout, aby nehebnul, tak se vymluvil na mě.... 🤣🤣🤣🤣🤣) a jako bonus přiletěla i nutelka o kterou se teda rozhodně nebudu s @Verýsek dělit...!!!! 😝😝😝😂😂😂

Díky ještě jednou všem a hlavně @Zůza... nebejt jí, tak to neklaplo..... 🤣🤣🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky @brixtr  za nastartovani auta a @Klemoň za poskytnuti druhych kabelu k napajeni baterie meho ore, to vytlaceni plne nalozeneho auta vc me malickosti odhaduji na 2300 kg, byl to vlastne zacatek doufani v odjezd na dovolenou. Dale jsem mel v aute jen 1/4 nadrze a tak do Mikulova se jelo i diky d1 celkem na pohodu, takze jsem tam dojel se spotrebou 7,3, cemuz jsem u auta nechtel verit, bezne se pohybuje mezi 9 a 10 litry. Jinak spotreba na cele ceste na dovcu je 8,0 pri dalnicni rychlosti 141 kmh dle gps. 1,5h cekani na hranicich atp. Kluci diky, hlavne za to vyhoupnuti auta od baraku, jinak by to bylo v prdeli a to puzzle v kufru by se muselo vylozit a nalozit 👍👍👍👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...