Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

V nouzi poznáš přítele a tak jen kamarád se o víkendu sebere, sedne do auta , vyrazí  "do práce" , aby svému příteli sehnal a dovezl špunty do uší , protože městský hluk byl i přes zavřené okno příliš silný na  mé bolesti hlavy .  To že stačí poprosit a obratem doveze co nám doma chybí a potřebuji ke svému přežívání . . .  :super     Musel jsem to sem napsat a zase mizím - opravdu mi není dobře.

Takže - moc si cením tvého přátelství @Scratch

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ještě jednou chci poděkovat a to na místě které je k tomu určeno.  Takže velké poděkování @Péťa za jeho aktivitu, čas a ochotu při registraci k očkování, která mi díky nějakému šotkovi nešla uskutečnit.  To, že mi Péťa zavolal a pomohl bylo velké, nečekané a milé překvapení  :super.  Jsem rád, že to tady není jen o autech a že jsem tady mezi vámi. Díky.  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale je potřeba to tady říci.  :roker  Úplně stejně jako to, že @Scratch mi také nepřivezl nákup jen jednou (aby se neřeklo) , ale opravdu je chotný a operativní víc než by musel. Stal se mým dodavatelem nákupů a když pominu, že mi to velmi usnadňuje můj Covid život, tak to zahřeje i u srdíčka . A navíc je vždy veselý a zvedá mi to náladu !  Díky chlape . . .  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je starší akce - Americké hovadiny = Helloween.  Zkoušela vykuchat dýni , a vykuchala si břicho. Bylo to moc veselé , místo sanitku volala mně, pak zkolabovala a už mi to nezvedla, pak vyšetřování Petra, zda jí nechtěl zabít on . . . . no na dlouhé povídání a na začátku je dítě které neví , že se kudlou netlačí proti břichu / těle . . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl ,no to je trumpetka. tak hlavne ze je a snad bez vaznejsich  nasledku,  udelat to moja ,vcukuletu zezeru paletu cypralexu a zhulim kamion Camelek .

ale ten pondelni vyprask mohl byt uaslouzeny ikdyz za to muzes vlastne ty protoze si ji to v detsvi rekl o tom dlabani od sebe jen jednadvacetkrat.

tak at se holka drzi a ty  taky . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pe.Tr napsal:

na svatbu to uz stejne vliv mit nebude a zezadu bude klatitelna vzdycky 🙈😂

:D :D :D :D :D :D :D :D moje rec :D :D :D 

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

Ty jsi ale vůl . . .  Počkej, já jí to řeknu a později dostaneš na hubu rovnou od Katky . . . .  😂

tak ji to asi rovnou vyrid i ode mne :D 

před 10 hodinami, Klemoň napsal:

Jo, ale je potřeba to tady říci.  :roker  Úplně stejně jako to, že @Scratch mi také nepřivezl nákup jen jednou (aby se neřeklo) , ale opravdu je chotný a operativní víc než by musel. Stal se mým dodavatelem nákupů a když pominu, že mi to velmi usnadňuje můj Covid život, tak to zahřeje i u srdíčka . A navíc je vždy veselý a zvedá mi to náladu !  Díky chlape . . .  :papa

jsem ti rikal at to sem nepises :D , ok pisu 3x pizza annanas :D , stejne nemas chut tak nic nepoznas :D snad se mi povede nejak prehodit obaly aniz by me vyvedla ochranka :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...