Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Dnes zdárně došel do své konečné části od srpna se táhnoucí prodej jedné "vzdálené " plochy s chaloupkou z dob dávných.

Já bych tímto, za celý zbytek své ostravské rodinné větvi, která byla vlastníkem, chtěl poděkovat za pomoc Pánům @skuci@Veverka      

👏👏👏

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, vagi napsal:

@MilanF1leštíš taky přední světla?

Pokud to má vydržet půl roku, pak ti je vyleštím. Bohužel nejsem schopen obnovit tu UV vrstvu. 

Zkoušel jsem to. Dvouslozkovy základ, dvouslozkovy lak (materiál přímo určený na světla), ale nevypadá to jako nové světlo. Navíc cenově je to nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Před hodinou, Weri 605 napsal:

Chtěla bych poděkovat @Vena garážmistr, že mi moc pomohl s rozvozem výher ze soutěže... 

A nejen to, stal se i spojkou mezi mnou a Weri . Timto bych chtěl tedy poděkovat Weri a Vénovi za souhru a obousměrné předání . 

A Weri - doufám, že se můj stolní kalendář líbí :mrk .   Nástěnné prý budou až koncem února. Tak jseš na seznamu dle požadavku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přiznám se že ten den jsem toho měl opravdu po té noční plný brejle. Ale kousnul jsem se. A dal jsem to akorát si teda neumím představit jak dlouho mě @Weri 605na domluveném místě budila. Neb jsem na místo dorazil dříve a jen jsem ji poslal SMS jsem na domluveném místě až přijedeš budeš mě muset vzbudit a padla mi hlava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dnes u mne doma zazvonil @Scratch a vrazil mi do rukou větší krabici se slovy "na tady něco máš" . Čuměl jsem na něj jako vrána , co že to je ? Prý něco od @kirkize !  ....  Pořád jsem čuměl nechápavě. Tak mi tu krabici na chodníku říznul a ejhle.

Vykoukly na mne součástky na letadla. Ještě jsem to nestudoval, to až večer po práci.     Ale i tak : Moc děkuji odesilateli z HB - @kirkiz a zároveň samozřejmě dopravci z HP - @Scratch :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtrovi dekuju za zaspineni auta, ktere jsem pak musel uklidit, protoze tam bylo bahna jak po ..... no proste klasicke vyloveni, odbahneni, vysuseni :D

no a taky mu teda dekuji za pomoc s 5m3 dreva, ktere mmi pomohl nalozit, vylozit a odtahat nekam, kde to nebude tolik na ocich. Snad dneska dopajda do prace :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...