Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

velice dekuji Venovi, ktery venoval svuj cas uz drive klubakum na hromadnou akci na vystriky dutin nasich aut..... a myslim, ze to byla super akce az na nedelni rano :D, ale opet mi Vena pomohl, nyni aktualne, a ja bych byl strasne rad, kdy bychom jako klubaci zase trosku pomohli jemu. Je kousek od Prahy, je to klubak, a mohu dat maximalni doporuceni na mechaniku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Scratch napsal:

Je kousek od Prahy, je to klubak, a mohu dat maximalni doporuceni na mechaniku 

Já k @Vena garážmistrkromě mechanických prací jezdím i s přezouváním pneu !  Ceny má klubové , tak aby to nedělal zdarma , ale dělá vše poctivě a když jsem viděl jak vyměňoval brzdovou kapalinu , tak i auto na mne mrklo , že je to poprvé co ji má opravdu vyměněnou kompletně :papa .   Kromě toho mi pomohl i s výměnou hřídelí na leteckém motoru , takže pro mne i jiné práce :super

Pod čarou:  Ještě bych poznamenal, že je zde výhoda dohodnutí termínu dle potřeby a navíc mi poskytuje i servis vyzvednutí vozu v práci a po opravě opět přistavení zpět a to pouze za cenu benzínu. A to nemluvím o tom, že je ochotný (po dohodě) vyjet z dílny ven k odstavenému / porouchanému autu. Což jsem zatím naštěstí nepotřeboval  :potlesk

Upraveno uživatelem Klemoň
pod čarou . . .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinde se píše a tady se děkuje  :mrk . Tímto bych chtěl poděkovat předem @Pe.Tr a @Medvěd za nabídku pomoci v tématu Pomoc s lambdou a dalším   .  Ještě jsem tam nevolal , řeším už to 3/4 roku, tak už to dva dny počká . Ale třeba následně uspěji :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Rád bych touto cestou poděkoval členovi @MJSytic za jeho ochotu a pomoc skrze počítač (dárek pro mého otce). Děkujji i za odvezení k příbuzným, jenž mi ho dopravý.
Opět se potvrdilo pravidlo, že P-C není jen klub nadšenců a znalců značky Peugeot, ale že je to klub o lidech a lidské ochotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě i tady děkuji Péťovi za předvánoční dárek spojený s přeinstalací kleknutého hadrdisku. Cesta do Náchoda se jednoznačně vyplatila, páč v Praze by to vyšlo dráž a bylo by možná někdy během ledna - tohle bylo dnes a hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, MilanF1 napsal:

Radeji sem dám lepší foto, to tvoje noční nic moc.

Dobře děláš. Jinak by to vypadalo, že lakuješ flekatě. :super        Jen jestli si na to pak neměl naházet trochu bláta , aby to trochu splynulo se zbytkem  🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...