Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

před 12 hodinami, Vena garážmistr napsal:

sprdunk ohledně mých webovek

No nechtěl jsem tě jako kamaráda ranit, tak jsem byl zticha. Nyní významně prokoukli :super  , později je prolezu celé. Ale až budeš mít čas hoď oko i na texty - jsou tam asi zbytečné chyby viz :   vyleštění oken oboustrenně.   :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi klidně moh do mě kopnout. Tu předposlední verzi předělávala kamarádka bohužel až nedávno jsem zjistil že měla v té době jaksi temnější období. Mě teda nepřišli úplně ničemný ale přiznám se že jsem je nikdy neviděl na mobilním zařízení kde to bylo úplně o ničem. A popravdě nějak jsem se sám nemohl dokopat k tomu s tím něco udělat.  Až budu mít chvilku a bude se mi chtít v tom hrabat tak to zkusím přejít a opravit všechny chyby které objevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju Ferrymu za výměnu polstrování kufru a páčky přepínače blinkrů. Polstrování se sice bude ještě muset doladit = nikdo (ani pán, co mi tapecírunk prodal) netušil, že auto s klimou pro třetí řadu sedaček má trošku odlišný tvar tapecírunku od auta, co má klimu jen dvouzónovou. Takže k němu pak je pak potřeba i jiná nákladová hrana kufru - tu pán samozřejmě vyhodil (a nová vyjde na krásných 5000,- Kč). Takže teď jezdím s nákladovou hranou kufru rozebranou a budu pátrat po vrakáčích, páč 5000,- Kč za dva 30cm plasty fakt nedám

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěla bych poděkovat tak ňák nám všem čtyřem navzájem - sobě a klukům @SV 24 @Print a Michal (tomáš,karel nebo jak se jmenoval 😅), protože pro ně bylo prekvapení, že sem přijela a pro mě bylo překvapení, že se stěhuje... 😂

Díky za srovnání... :) a díky za prostor... :)

s SV sme sestavili regály a je to prostě pěkný...... :) trošku křivý, ale čistý..!!! 😂

 

20200509_193727.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2020 at 23:41, Medvěd napsal:

No jestli je to ta stejná, co se objevuje v S Maxech, tak se dá najít za 1500 -2000 Kč. To se pak není čemu divit.

Njn, nova stoji 15000, tak ji nechci dat jen tak.... A mam cas..... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu poděkoval už mockrát , ale ještě jednou děkuji @Scratch za půjčení moto bundy.  Svému účelu posloužila. Je pravda, že o půlnoci , když jsem to na Rewacu smažil domů, už byla docela zima.

Ale za to bunda a ani Brambůrek nemůže 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...