Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Tak začni udit , budu mít pro tebe asi jednodenní kšeftík. Tak po 15 únoru a samozřejmě dle dohody.  A neboj , kola to nejsou :papa

Udit proto , že mi v rámci testů a nemoci kromě melanomu našli i cukříček  :roll

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kavovarova anabaze dosla ke zdarnemu konci, proto chci timto podekovat @Šalda za vyzvednuti v Brne, @Radek Hurvajz za zajisteni predavaciho meziclanku mezi Šaldou a Pe.Trem a @Pe.Tr za doruceni do Prahy :) Diky kluci a jestli se potkame treba na srazu v Choceradech nebo jinde, rad se Vam odmenim

EDIT: Vlastne Pe.Tr uz si vybral protisluzbu, tak tam se uvidi   :D  

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2020 at 21:09, Klemoň napsal:

Tak začni udit , budu mít pro tebe asi jednodenní kšeftík. Tak po 15 únoru a samozřejmě dle dohody.  A neboj , kola to nejsou :papa

Udit proto , že mi v rámci testů a nemoci kromě melanomu našli i cukříček  :roll

boha jeho, jemu najdou cukricek a hned chce zacit udit..... uzeny spatne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Hoj všem, ještě jsem @Sawoy vyzvezdnul u @Radek Hurvajz medaily pro @kloupec406 a u @KoudaK něco pro sebe a něco pro @Weri 605. Tímto všem díky za milá setkání. Doufám, že jste ode mne nechytli střevní chřipku, se kterou jsem se vrátil domů a víkend zase proležel...... a to jsem ještě @Klemoň dovezl syrečky a já musím poděkovat @švejk za dovoz dílů z UK na Mondeo. Takový dva držáčky v přepočtu za 300, za který chce Ford ČR 9000 :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Pepito napsal:

@Scratch ...... a to jsem ještě @Klemoň dovezl syrečky.

Jirko, Ty jsi byl v Lošticích? :myslim :papa

jj, ale na skok, jen v krame a frr smer Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to věděl nejméně týden dopředu , protože je hodný a ptal se mne jestli nechci něco přivézt. :papa    Ale ptal se mne tajně v SMS aby to neprasklo na foru.     Říkal pššššt , on by se chtěl Pepito potkat a křížit Loštické viry s Pražskými  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...