Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

To Scratch : slovo "Profi" bych v tomto případě nepoužil ani náhodou - větší fušeřinu jsem ještě s elektřinou nedělal . ♿    Zapojení sice bezpečné , ale netrvanlivé 😫 .   Přejela to ??? No tak jsem ji trochu postrčil no - ty naděláš . . .  😂

Jediné co si opravdu zaslouží pochvalu, je to rada jak na lepidlo po foliích - zde souhlas :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já mu nedal žádný alkohol . . .    Jak jsem psal , nakonzervoval jsem mu tu pneu a dal mu ještě konzervant s sebou. Jestli se s ním nakonzervuje sám a nebo s ním odmastí špinavá okna je jeho věc.  :D  Hlavně když poslouží. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

   Rád bych touto cestou poděkoval  @Pe.Tr za pomoc ohledně šroubů+matek na moji 406 a zvláště @čakom, za objednání + zaslání šroubů + matic. Ani jsem nečekal, že by to bylo během toho týdně. Děkuji oběma za ochotu.
  Je vidět, jak si členové P-C umějí navzájem pomoci. A to je taky jeden z důvodů, proč jsem řádným členem P-C. V dnešní době, se k sobě lidi chovají různě, většinou se každý stará sám o sebe a druhý ho nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poděkovat @ChouLu za :

 

kámošova 307  - montáž USB převodníku pro RT3 + montáž parkovacích senzorů

kámošova xantie - montáž dálkového centrálu

moje berlingo - montáž parkovacích senzorů, oprava nefunkční sahary

mamky berlingo - montáž parkovacích senzorů

 

Kupodivu všechna auta stále jezdí i po zásahu a montované věci fungují...:myslim

 

Děkuji moc ! :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky @Pe.Tr za dovoz kola, a diky @Vena garážmistr za hevery, naradi, dilnu a podporu pri instalaci podbehu 😉, uz mam pojizdne dva povozy ze tri 🥂🥂🥂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak ještě jednou ve správné rubrice . . . Moc díky @Vena garážmistr za operativní servis Citronu mojí kolegyně. Nabídl pomoc, kterou viděl na foru , na zavolání přijel , dojel pro náhradní díl , namontoval, očistil motor od oleje , zamával a byl fuč.  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Velké díky patří opět panu elektrikáři  @Klemoň  za zprovoznění nového venkovního světla s čidlem na baráku. Podrobnosti proč to nefungovalo a trvalo celé tak dlouho může klidně napsat sám, já napíšu toliko že jsem ho vyzvedával u něj doma ve 14h a vysadil tamtéž po přesně třech (!!!) hodinách 🤯 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá - tak já se vyjádřím : bordel v rozvodech tj. Fáze OK , ale Nulák asi nikam nevede 😞  Takže jako zastara : dovnitř fáze a ven zemí. Ale protože jsem na to narazil u Toma už při výměně zásuvek a vypínačů, že do zásuvky vede jen fáze a ven jen zelený , tak se divím , že mne to nenapadlo hned , že ten nulák čouhá ze zdi jen proto aby mne nasrknul . . .  😂    Ale když se to tam pokoušel zapojit i domácí elektrikář , tak mne to prostě netrklo . . .

Tak mi to trochu nabouralo harmonogram a k @Scratch jsem dorazil později než bylo domluveno.  Ale nicméně také díky - objednané "zboží" dodal a doma byla radost u mne i u 🦴  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dodám, že jsem při čekání na Klemoně cca ve 14h okukoval rozleštěnou 308, nějaká špína z provozu na tom sice už zase byla ale jinak moc fajn práce jako vždy @MilanF1   :mrk

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...