Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tímto bych chtěl ještě jednou a v té správné rubrice poděkovat @Scratch + @Pe.Tr + @Schreek za dobře míněné rady , ale hlavně za poskytnutou motovýbavu :papa .   Užil jsem si to ikdyž mohlo být lepší počasí !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Díky @Pe.Tr za:

1) zapůjčení vysílaček ať si může moje spolujezdkyně a @Klemoň s kůstkou pokecat

2) zapůjčení mobilu, který má aktuální soft a dostanu se díky tomu do banky a dalších a nejsem před dovolenou bez telefonu úplně v prdeli

3) zavolání správci našeho Camp Nou a zajištění vrácení ortézy 

Kurňa to je seznam :) , kdyby aspoň pil pivo, tak mu z Chorvatska dovezu Ožujsko s Karlovačkem :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chci poděkovat @Péťa za obětavou pomoc při instalaci a hlavně při nedělním zdlouhavém a namáhavém napouštění bazénu. Dnes jsem se poprvé koupal. Bylo to úžasné. Ještě jednou díky! :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domluvili jsme se že to potřebuješ do prázdnin tak jsme to do prázdnin sfoukli. Je pravda že co dělám auta tak jsem ještě neměl montérky propocené i na vrchním dílu kapsy. Ale dali jsme to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Díky @Pe.Tr - ta orteza kdyz jsem ji tam zapomnel, tak tak cista nebyla :D 

Diky @Klemoň za profi instalaci kamery do auta, navod jak sundat to z*neumím psát slušně*eny lepidlo po foliich (o podrezani se ovsem nebyla rec) a o nalozeni motorky na vlek. Ja ti rikal, ze jsme moc vysoko, ze to motorka neprejede :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...