Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

to to mas pekne pomatene..... protoze to ze jsem vedel, ze jedu do Ostravy, to je pravda. Ale ze bude chcat a ja si nebudu moci zalyzovat, jsem tyden dopredu nevedel. Takze jsem v utery zmenil plany...... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ji mám už od Strážnice nebo kde ji to vyhrál ???    Kdybych věděl co si chudinka zažije , tak si ji nechám a předám mu ji na srazu osobně zpět.  Vůbec netuším , proč například skončila u Scratche ?  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je z roku 18 .... :D a ještě se nedostala k majiteli... byla u Koudyho.. :) páč to má ke Kloupci nejblíž... ale v květnu se stejně potkáme na srazu všichni co sme jí měly v ruce..., ale tak aspoň tam @kloupec406 něco dostane... 😂😂😂 protože ostatní hry co tam budou stejně nevyhraje... 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdeže, byla u mně, páč to mam ke Kloupci nejblíž, ale ještě jsem neměl cestu tak aby byl i Kloupec k dispozici, teda měl jsem jednu cestu a to zrovna nemohl. Scratchovi jsem to vrazil já aby to vzal k Weri, protože já na sraz nejedu.

 

A Medaile je z r 2019 ze Strážnice, nikoliv z r 2018!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delší době jsem tu opět a rychle našla návod jak na to... 😀 jsem pako, hledala jsem složitost tam, kde nebyla... ale díky moc těm všem, co to sem napsali...!!! Je je tu snad opravdu všechno... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Snad na nikoho nezapomenu, bylo toho dnes hodně:

  1. Děkuji @Tony Stark za zprostředkování kleští.
  2. Děkuji @Scratch za jejich vyzvednutí a přepravu. Neměl to jednoduché, o to víc si toho vážím!
  3. Děkuji @brixtr za vyzvednutí kleští u JIrky a jejich dovoz do Záp.
  4. Děkuji @Pe.Tr za zařízení VIP servisu v této nelehké době a za krásné dárečky :super
  5. Děkuji @Ta jak bydlí s Pe.Trem za poskytnutý azyl a výbornou kávu.

"Nejsme jenom fórum!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Rád bych touto cestou poděkoval @Pe.Trovi, za jeho včerejší ochotu, kdy mi napsal na WhatsApp a po té jsme spolu telefonicky hovořili skrze přípravku na spodní čep. I toto je jeden z důkazů, že P-C není jenom fórum a proč jsem řádným členem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...