Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejlepsi tlumice ???


baki

Recommended Posts

cau pezotnici,

mam dotaz na vase zkusenosti s tlumici znacek SACHS, TRW a KAYABA - pripadne jak si na tom stoji v porovnani s orig. Peugeotem (zajima me srovnani kvality ne ceny). A jeste jeden dotaz k tlumicum - dali byste prednost ciste kapaline nebo radeji plynokapaline? (konkretne me zajimaji tlumice na P405, ale super budou i obecne zkusenosti s temito komponenty :mrk)

dikas za rady a informace. mejte se fajne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POužívám Kaybay na P205, mám je 50t km a jsou od oka jako nové. Kvalitativně je chválím, ale pokud je požadována větší měkkost, volil bych určitě plynokapalinu - za příplatek.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na GTI-čku originál peugeoty z roku 89 (vzadu), jak jsem nedávno zjistil. Protože to auto je hrozně tvrdý, chtěl jsem se podívat, jestli vůbec něco tluměj. Tak jsem jeden vzadu vyndal, kromě toho roku výroby nic nezjistil, tak jsem ho dal zpátky a nechal je všechny v servisu zkontrolovat. No a nejhorší funguje na 92 procent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sem psal, že si brácha bude kupovat ty Sachsy tak mě napadlo, že sem opravdu zvědavej na ty origa co tam sou, protože se jedná o Mercedes C280 r.v. 94 najeto 180tis. a tlumiče nikdy měněný nebyly. Teprv teď se projevuje opotřebení - zvedlejší prdel (nedosedá) ale předek docela OK. By to chtělo hodit na test. Neví někdo jestli tam Mergl dává nějaký svoje nebo od nějaké firmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...